Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon mennyire lehet erős egy...

Vajon mennyire lehet erős egy nő rajongása egy ismert emberért? Kockáztatná a családját?

Figyelt kérdés

8 éve vagyunk házasok a feleségemmel. Évek óta rajong egy ismert emberért, többször voltunk a fellépésén is. Most a munkája miatt személyesen is megismerte és összebarátkoztak. Megbeszéltük hogy elmegyünk négyesben, vele és a feleségével vacsorázni de nekem le kellett mondanom és mint kiderült, a feleségének is. Így kettesben voltak. Most elmennek Bécsbe, elvileg szakmai okokból de elég féltékeny vagyok.


Jogosan érzek így? Végül is évekig hallgattam hogy milyen jó pasi, hogy mennyire odavan érte. Mit tegyek?


2012. dec. 8. 21:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%
Hát, ez elég kamu kérdés! Pont rajong azért a valakiért, pont meg tudott vele ismerkedni személyesen, pont nem értek rá a házastársak és máris mennek együtt Bécsbe. KAMU
2012. dec. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
88%
Addig jár a korsó a kútra... Állítsd le a feleséged! Gyakorolja máson a szakmáját.
2012. dec. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
76%
Tedd azt, hogy vagy választ vagy viszlát. Aki a férje mellett istenít egy másik férfit az a családját is otthagyja az ő általa elképzelt ideálért, amivel később jól pofára esik, akkor meg hagy kuncsorogjon az ajtóban, te meg hagyod elázni.
2012. dec. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Az, hogy együtt dolgoznak-e nem a feleségem döntése. Ő egy alkalmazott, a főnökei döntik el hogy kinek melyik ügyfél jut :-(


Minden évben mentek Bécsbe amióta itt dolgozik, ez a része nem kamu, tényleg munka.

2012. dec. 8. 21:51
 5/24 anonim ***** válasza:
83%
A rajongás nagyon erős lehet- tapasztalat. Mindent elkövetek, hogy a közelében lehessek... Sajnos az én kiszemeltem foglalt, de nem hagy nyugodni ez a dolog úgyhogy próbálkozom tovább...
2012. dec. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
59%
Utoljára 13 évesen voltam ilyen aktív rajongó. Feleséged hány éves?
2012. dec. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
56%

igen. nagyon gyerekesen viselkedik a feleséged :P


nekem onnantól, h lett komoly barátom, magam mögött hagytam a rajongásokat a különböző zenészek iránt.

15 évesen még éltem-haltam volna, ha Ákossal egyáltalán beszélhettem volna annál a 2-3 mondatnál többet mint a dedikáláson :) de amint 18 évesen barátom lett, max örültem volna, ha jobban megismerem mint embert, de szerelmet a hús-vér párom iránt éreztem.


könyörgöm mondd el, h melyik ez az ismert személyiség, olyan kíváncsi vagyok, kit tisztel meg a feleséged ilyen végtelen csodálattal.

2012. dec. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
77%

Hidd el, amint lehetősége nyílik valami komolyabbra is az illetővel, te azonnal a múlt leszel számára.

Nőként nekem ez nyilvánvaló.

2012. dec. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

30 éves a feleségem.


Nem írnám meg, kiről van szól

2012. dec. 8. 22:06
 10/24 anonim ***** válasza:
59%
Tutira Balázs Pali.
2012. dec. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!