Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek illik elfogadni...

Szerintetek illik elfogadni ezt a pénzt?

Figyelt kérdés

A lány amióta dolgozik, hazaad pénzt rezsire, kajára. Nem sokat, jelképes összeget. Később odaköltözött a párja is, azóta ő is fizet.


Most összeházasodnak és elköltöznek. Kiderült, hogy a szülők ezt a pénzt félretették, és most egy összegben adnák oda a párnak.


Ti elfogadnátok? Hiszen azt elvileg "lelakták, megették".


2013. jún. 14. 15:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szülők nem szorulnak rá a pénzre, hanem a saját keresetükből is jól megélnek, akkor szerintem el lehet fogadni. Egyébként nagyon szép gesztus tőlük, hogy inkább félretették:)
2013. jún. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ők azt a pénzt erre szánták akkor ien.
2013. jún. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon szép ajándék, nem illene visszautasítani.

Basszus, majdnem könnyezek :)

2013. jún. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
10%

Nem illik.

Vagy csak úgy illik, ha vissza is adják nekik rövid időn belül. Befizetik őket egy utazásra, vásárlási utalványt vesznek belőle, majd odaadják valamilyen ünnepre.

2013. jún. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

persze...

jó fej szülők:)


megtanították, hogy nem ingyen van a lakhatás, stb... nem volt rá szükségük, így eltették...


ráadásul így tutira nem költötte el a lány:)

2013. jún. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem el lehet fogadni, de én mindenképp meglepném a szüleim valamivel, utazással mondjuk.
2013. jún. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
fogadd el. Úgyis neked szánták visszadni, legfeljebb máshogy fogják. Lepd meg őket, vagy kösd le, és ha szükség lesz rá, odaadod nekik. Szabad tudni, mekkora összegről van szó?
2013. jún. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg nagyon szép gesztus! Le a kalappal a szüleid előtt.
2013. jún. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Neked vannak a legszuperebb szüleid! És jó ötletet adtál:)
2013. jún. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha nem szorulnék rá,nem fogadnám el,ha meg igen,akkor elfogadnám,de nem esne jól,mert én adni akarok a gyeremnek.
2013. jún. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!