Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak hogy anya...

Debian1999 kérdése:

Mit csináljak hogy anya normális legyen? Hogy akadályozzam meg hogy a pótapám visszaköltözzön?

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdődőtt hogy anyukám megismerkedet egy férfivel mert apukámtól elvállt. 7 évig éltünk vele eggyütt ami maga a pokol volt legalábbis számomra.

Folyamatosan piszkált, lelkileg bántott fizikailag nem. Végre elköltözött tőlünk kb 2012 decemberében mert nem bírtam tovább a hogy lelkileg elnyomott és pánikrohamom lett ami nem egy durva dolog de én úgy éltem meg.

Na tehát a lényeg hogy most megint chatel vele a facebookon anyukám majdnem EGÉSZ nap!! és amióta telefonon beszél és chatel a volt pótapámmal azóta borzasztóan viselkedik velem: ordibál mindenért, piszkál, nem foglalkozik semmivel csak vele. Szóval leszar és piszkál mindenér + lehet hogy visszaköltözik a volt pótapám és akkor nem tudom mit csinálok.

Van 2 testvérem 1 fiú, ő 8 éves vele is ezt csinálja, meg egy húgom de ő túl kicsi őt nem bántja.


13/Fiú



#anya #pótapa #pótapám
2013. jún. 14. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Apukádhoz nem tudsz menni?Nagyi?
2013. jún. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De tudok, csak 2 év múlva az általános után mehetnék nagyszüleimhez vagy apukámhoz hogy ott tanuljak közép iskolában.
2013. jún. 14. 19:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Beszéltél vélük erről?Hogy bántott az a gyökér?
2013. jún. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen beszéltem, lelkileg.

és kire gondolsz?

2013. jún. 14. 20:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Lelkileg beszéltél velük? Talán próbálj meg igaziból is. Az édesapáddal, vagy a nagyszüleiddel. Vagy tűrjél, és védd meg a testvéreidet is.
2013. jún. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Félre értetted beszéltem velük. És lelkileg bánt.
2013. jún. 15. 11:00
 7/7 anonim válasza:

nálam anya még csak most ismerkedik,de félek,hogy mi lesz ebből..

Beszélj anyuddal!!

2013. jún. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!