Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális dolog, hogy így...

Normális dolog, hogy így viselkedik egy anya?

Figyelt kérdés

Páromról van szó, aki huszonéveiben jár már. Dolgozik, azonban alig marad néhány ezer forintja.Édesanyja gyerekkora óta egyedül neveli,tisztelem is őt,de néha úgy érzem már kihasználja. A fizetése felét automatikusan haza adja, és a maradék kb 20-30%-át is elkéri az anyja,mert "nincs pénz". Tudom, hogy nehéz fizetni a hiteleket,de édesanyja is százezer ft felett kap kézhez, jó munkája van és alig dolgozik,sokat otthon van. Mégsincs otthon jóformán ennivaló se, a sok pénzből semmire nem futja. Lehet azt mondjátok, nem az én dolgom,de rossz nézni hogy gürizik párom és minden pénzt elszed az anyja, holott már lassan a saját kis életét kellene megalapoznia, de az anyja mellett úgysem fog menni, mert érzelmileg zsarolja és rengeteg pénzt elszed tőle. Én is amondó vagyok, hogy adjon haza a "gyerek" pénzt, míg otthon él, ez nálunk is így van velem és édesanyámmal, de nem olyan rengeteget és mindig van mit enni. Anya soha nem használna ki. Szerintetek normális az, hogy ennyire rákapott az anyja?Sokszor már nekem kellemetlen, mikor jön oda hozzánk h párom adjon már kis pénzt..

L/21


2013. jún. 5. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés, ha a hitele ilyen magasra nőtt és nincs más megoldás mit tegyen ha eladni sem tudja a lakást.

Ha 100. ezret keres de 80. ezret elvisz a hitel nem hagyhatja az ember éhezni az anyját.

2013. jún. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igen,nehéz kérdés.Kicsivel 100 fölött kap kézhez,a hitel nagyságát nem tudom.Párom bátyjának már családja van,de a mai napig kénytelen ő is küldeni a pénzt. :((
2013. jún. 5. 20:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Igaz amíg a gyerek a szülôi házban él és van keresete,illô beszállni a rezsibe...de hogy a gyerek összes pénzét elszedni?!...ez már pofátlanság!Hogy tehet egy anya ilyet?Én biztos nem adnék a rezsi rámesô részétôl több pénzt haza.
2013. jún. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérdés menyi a hitel, anyuka cigis, iszákos, vásárlásmániás?

Ha a 120 as fizujából 80 csak a törlesztés és akkor még se rezsi se kaja az egy vesztett helyzet.

2013. jún. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!