Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális ha egy anya azt...

Normális ha egy anya azt mondja a 17 éves lányának: "menj majd el itthonról pár napra, mert jön ide egy pasi"?

Figyelt kérdés

2013. máj. 31. 11:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Nem normális. Hova menne egy 17 éves több napra az otthonából?
2013. máj. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Nevelés kérdése! Amúgy persze egyből rávágnám, hogy nem normális, de inkább ez a verzió, minthogy a lány végighallgassa és végignézze ahogy Anyucit farkalják!
2013. máj. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem sem normális!!! Bár nyilván elváltak a szüleid, így mehetnél az apukádhoz, de ez akkor sem így működik!!!

Ha csak nem vagy szörnyű gyerek...

2013. máj. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
59%

Dehogy normális!

Főleg, ha nincs is hova mennie, de attól függetlenül is nagyon-nagyon furcsa.

2013. máj. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
72%
Sok szülő összetéveszti a tinédzser lányát a barátnőjével. Te a gyereke vagy és nem a barátnője. Sajnálom, hogy nem úgy kezel. Egy lakótársnak lehet mondani, hogy keress programot, mázlim van, de a saját gyerek más tészta. Ő elsősorban anya, csak ezt nem ismeri be magának. Lelki problémái vannak, de ezen nem a gyereknek kell segíteni.
2013. máj. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
60%
Elég nagy baj hogy ilyen! Nem értem hogy lehet ilyet kèrni, undorító, hogy némelyiknek fontosabb a f@sz, mint a saját gyereke! Pfujj!!
2013. máj. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%
5-s vagyok. Látom, 0%-ban vagyok hasznos. Akkor sem értem, miért nem keres a nő másik helyet, miért a gyereknek kell elmennie otthonról? 17 évesen el van egyedül otthon, még örülne is neki, ha egy ilyen anya nincs a pasijával a másik szobában. Keressen a nő és a férfi másik helyet, és hagyják a lányt békén!
2013. máj. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nem normális -.-" Ha nem suliidőben van, mondjad, hogy akkor adjon pénzt és elmész kirándulni.
2013. máj. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Pontosan ez az, hogy suliidőben volt
2013. máj. 31. 13:06
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
És elmentél otthonról? Máskor is történt már ilyesmi?
2013. máj. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!