Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért sérteget az anyám?

Miért sérteget az anyám?

Figyelt kérdés
Mindenért beszól, elegem van. És igen, nagykorú vagyok és igen, eltart és igen, szégyellem magam, hogy nem álltam még talpra, de túlságosan esetlen vagyok egy jól fizető munkához, ezért is szégyellem magam. Van munkám, de alja munka, kb mint a kukás és a wc pucoló és nem keresek sokat. És nincs elég erőm, kitartásom, türelmem, akaraterőm egyedül talpra állni, effektíve SZERENCSÉTLEN, azaz LÚZER, tehát KÉTBALKEZES vagyok. De azért még nem kéne sértegetni. Jól van?

#diemutter
2013. jún. 16. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg eltartani magad. Ha ennyire bánt a dolog, állj a sarkadra, ne legyél türelmetlen, lusta!
2013. jún. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs alja munka, csak munka. Sokan az alja munkának is örülnének.
2013. jún. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

És mit szóljanak azok akiknek még ilyen munkájuk sincs?

Ha ennyire zavar szedd össze magadat,bizonyítsd be neki hogy jobb vagy,azzal hogy panaszkodsz nem érsz el semmit.

Azért sérteget mert nem látja rajtad hogy próbálkoznál.

Sokan élnek otthon annak ellenére hogy nagykorúak de ők legalább tanulnak vagy próbálnak előrébb lépni.

2013. jún. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Honnan tudod, hogy én nem tanulok és nem próbálok előre jutni?:D
2013. jún. 17. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!