Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy már apák napja is van?

Figyelt kérdés
Szerintetek is jó ötlet, hogy az édesanyákon kívül egy napot az évből annak szentelünk, hogy jelképesen megünnepeljük édesapáinkat is?

2013. jún. 17. 10:07
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy igen.
2013. jún. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem az anyák napja is felesleges, mert nem egy napot kéne a szüleinkre szánni, hanem mind a 365-t.
2013. jún. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
96%
Eddig is volt.
2013. jún. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Én örülök, hogy van ilyen, régebben is tudtam róla.. Ez nem arról, szól, hogy csak egy napon szeretjük a szüleinket, hanem egy külön napot külön még csak rájuk szentelünk.. Illetve mindenkire, aki anyuka és apuka.. :)
2013. jún. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
55%
Amerikai eredetű ünnep, de miért ne? Van nem is egy olyan eset, ahol a férfi az anya helyett is neveli a gyereke(ke)t, mert az anya pl nem él vagy nem törődik a családdal. Ők valóban megérdmelnek egy ilyen napot.
2013. jún. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Már 30 éve is volt. (odáig emlékszem, biztos volt régebben is) Mi ebben az új?
2013. jún. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem a legtöbb nap apák napja. Mivel lehet kedveskedni annak, akinek mindene megvan?


Anyák napján jönnek az ötletek, hogy mosogass el, takaríts ki, főzz anyának valami finomat, hogy levedd a terhet a válláról. Apának meg anya alapból leveszi a terhet a válláról. Akkor mit lehet adni egy apának?

2013. jún. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

Már jó sok éve van, általános iskolás koromól is emlékszem már rá, pedig az valami 15-20 éve volt. :)


Nem tudom, mi nem tartotjuk, az anyák napját igen, mert az Anyunak fontos. De amúgy igyekszem így felnőttént is egész évben minél többet törődni vele, ha látogatom, vagy akár csak beugrom hozzá, néha viszek virágot, a nehéz munkákba beegítek stb. Apunak is ha szüksége van valamire, számíthat rám.

2013. jún. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
69%

"Anyák napján jönnek az ötletek, hogy mosogass el, takaríts ki, főzz anyának valami finomat, hogy levedd a terhet a válláról. Apának meg anya alapból leveszi a terhet a válláról."


Normális kapcsolatba nem így van. Apa helyett is le lehet nyírni pl a füvet a kertbe.

2013. jún. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem Amerika majmolas... ami undorito. Es igaza van az elottem szolonak, hogy lenyegeben az anyak minden otthoni terhet atvesznek... En altalaban anyak napjan is olyasmit adok, amibol apa is kiveheti a reszet, mert ugy fer...
2013. jún. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!