Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek gáz ha apám nem...

Szerintetek gáz ha apám nem tudja mikor születtem?

Figyelt kérdés

És egyéb fontos dolgokat sem tud. (Melyik osztályba járok, Miket szeretek...stb) Szóval kb. semmit. A keresztanyám jobban ismer. Miközbe vele havonta 1x találkozom max.

Bor...


2013. jún. 20. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
nem gáz. az apám 42 éve nem tudja, mikor van a szülinapom. pasi. Ja, 12 évig jártam egy osztályba a legjobb barátnőmmel, aztán utána is évente párszor találkoztunk. Apám minden egyes alkalommal rákérdezett, hogy az a vékony, magas lány? az vaze :D Egy idő után röhögtem rajta. Sok férfi ilyen, nem kell ezen csodálkozni.
2013. jún. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

:D

Enyém se tudja pontosan, 21 leszek most, erre elkezdi vagy 2hete nemsokára 20 leszel

Cigi... :D

21/F

2013. jún. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Attól, hogy lepontozott valaki, a tények nem változnak :D Gratulálok a lepontozónak :D
2013. jún. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

Bor?

Nézd, nekem nőként nincs agyam a számokhoz. Tudom mikor született a lányom, de az évszámon rendszeresen gondolkodóba esek. A magamét is gyakran rosszul tudom. Erre van a határidőnaplóm.

2013. jún. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%

nem ciki. ügyfelemnek 5 gyereke van, mielőtt hátsó gondolatok támadnának elmondom, h nem kisebbségi. nos, szeretett volna rájuk életbiztit kötni, és a szülinapjukat nem tudta fejből. a születési év azért ment :D

ja, és semmit nem iszik, mivel naponta több órát vezetnie kell.

2013. jún. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
:D Az én faterom is ilyen. Nem tudja mikor születtem, hány éves vagyok stb. Volt olyan gimiben, hogy felhívott, hogy te most hányadikos is vagy, mert a kollégám lánya is állítólag egy idős veled, és ebbe az osztályba jár. El kellett magyaráznom, hogy igen, én is pont annyi idős vagyok és nem kevesebb... :D
2013. jún. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
semmi gáz :) nekem anyám téveszti el rendszeresen, de attól még szeret :)
2013. jún. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!