Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most hogy mondjam el anyának,...

Most hogy mondjam el anyának, hogy megjött?

Figyelt kérdés

Kimentem, mondom anya.... elhallgattam

Erre ő: mi van??

na mond már..

én: nem igaz, hogy nem vágod le..

ő: hát én honnan tudjam? éhes vagy?


hogy lehet ilyen buta?



2013. jún. 21. 17:17
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
gondolatolvasónak kéne lennie?
2013. jún. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
miért, szerinted abból, hogy odaállok úgy, hogy zavarban vagyok, megkérdezem hogy "anya, szerinted mégis mi az, amit nem merek elmondani?!" nem vágja le?
2013. jún. 21. 17:21
 3/27 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem meglepő, hogy nem vágta le, mert normális ember ettől nincs zavarban:)
2013. jún. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
ja, vágom. szóval már nem vagyok normális, mert zavarban vagyok.. sajnálom, hogy nincs anyukámmal túl jó kapcsolatom, sajnálom, hogy nem beszéljük meg az ilyesmiket..
2013. jún. 21. 17:24
 5/27 anonim ***** válasza:
90%
És erről mi tehetünk,hogy te nem vagy jóban az anyáddal? Bocs,de én sem vágnám hogy mi van,ha a lányom hüppögne,izézne,hát na jöjj már rá hogy megjött...
2013. jún. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Én is csomót agyaltam anno, hogy hogyan kéne elmondani, de aztán fogtam magam, elé álltam, nagy levegő és egy gyors 'képzeldanyamegjött'-tel el is volt intézve. szerintem ez tényleg az a dolog, amit kinek másnak mondanál el, mint anyukádnak (meg lánytesónak), ezentúl tudja, hogy dupla annyi tampon vagy betét kell, és különben is nagylány lettél :D ennek már majdnem 9 éve és nem bántam meg :D
2013. jún. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
81%
ja és én se voltam/vagyok szuper kapcsolatban anyával hozzátenném.
2013. jún. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
nyugi már. na. nincs ebben semmi. elhiszem hogy zavarban vagy, de szerintem nincs abban semmi meglepő, hogy nem vágta le. mégis miért jutna pont ez eszébe? menj oda megint. és csak mondjad. anya... megjött. kész.
2013. jún. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
35%
Ki jött meg, hova és mikor?
2013. jún. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
96%

van amikor az ember ülöbambán mint egy agyhalott mert sok volt a munka/megjött/fáradt, vagy épp az agyában kavarog mindenféle, aztán jön valaki és elvárja, hogy a másik legyen gondolatolvasó.

Szerintem nem ő volt a buta, hanem te nem kommunikáltál egyértelműen. Honnan kellett volna tudnia???

2013. jún. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!