Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Haza akarok menni, nem akarom...

Haza akarok menni, nem akarom itt tölteni a nyarat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A szüleim elváltak, apám Amerikában lakik és eljöttünk hozzá de én haza akarok menni mert nem szeretem apámat, nem akarok vele lenni egy percig se pedig állítólag egész nyáron itt leszek. Még csak 2 napja vagyok itt de olyan mintha 2 hónap telt volna el. Hiányoznak a barátaim meg minden. Nem akarok az unalmas, hülye apámmal lenni. Mondtam ezt apámnak, anyámnak, tesóimnak de erőltetik, hogy milyen jó lesz. Hát ku*vára... mit csináljak? :(

16L


2013. jún. 21. 18:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%
régen megjavították a kapcsolatokat és nem ezt csinálták mint amit te és a korosztályod... nem hinném h olyan szar lehet amerikában nyaralni, nem kéne állandóan a gép előtt ülnöd és rinyálnod a nagy semmiért, próbálj meg tenni azért h jobb legyen a kapcsolatod apuddal még ha te nem is szeretnél. ha így működne minden dolog h én ezt nem szeretném meg azt se mi lenne itt.
2013. jún. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
Örülj neki, hogy Amerikában nyaralhatsz, találd fel magad, utána haza se akarsz majd jönni.
2013. jún. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Hát az a gond,hogy nem vagy nagykorú,nem nagyon tehetsz semmit,max csapsz egy nagy hisztit,hátha engednek!De nehéz lesz,mert nem fogtok pár nap után hazajönni,ha már kifizettétek az utat!Talán azt el tudod érni,hogy valamivel hamarabb hazajöjjetek!Melyik részén vagytok?Csak apád uncsi,vagy a hely is,esetleg az ottélő emberek is?
2013. jún. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%

Másképp is fel lehetne fogni a dolgokat :) Gondolj bele, sok embernek egész életében nincs arra lehetősége, hogy külföldön töltse a nyarat. És Amerika azért nem olyan rossz hely :) A másik pedig, hogy becsüld meg azt az időt, amit édesapáddal tölthetsz. Az én szüleim is elváltak, évek óta nem tudok semmit az apámról. Ha meg már kint vagy, élvezd ki :) Tanuld a nyelvet, szerezz barátokat, élj a hobbidnak, beszélgess sokat apukáddal, és hidd el, hamar eltelik az a 2 és fél hónap.

21L

2013. jún. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Azért szar mert apám 9 éve le se szar, évente egyszer kétszer mikor eszébe jutok felhív vagy 5 percre. 7 éves voltam amikor azt mondta, hogy itt fog lakni ezért nem fogunk tudni sokszor találkozni. Azt nem mondta, hogy 9 évente. Nem lenne olyan rossz ha nem vele kéne laknom meg tudnék normálisan angolul. Nem is értem miért csak most jutott ez eszébe.
2013. jún. 21. 19:27
 6/15 A kérdező kommentje:
Vagy, hogy hogy gondolta, azt hitte, hogy majd a nyakába ugrok?
2013. jún. 21. 19:28
 7/15 anonim ***** válasza:
89%

Akkor viszont pont itt az ideje, hogy leülj vele, és átbeszéljétek, hogyan tovább. Ez egy jó alkalom arra, hogy tisztázzátok az elmúlt 9 évet.

4-es voltam :)

2013. jún. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
36%
Inkább örülnöd kéne, hogy van egyáltalán édesapád! Az enyém elhunyt tavaly, és nagyon hiányzik. Becsuld meg az időt, amit vele tolthetsz, mert nem mindig lesz ott neked, és ha most nem hozod rendbe a dolgaidat apáddal, életed végéig bánni fogod! Az én szüleim is elváltak, igaz, én többször találkoztam a faterommal. Igaz, egy ideig nehezteltem rá, de ez elmúlt, mert rájöttem, engem is ugyanúgy szeretett, mint a második házasságából született gyerekeit. Úgyhogy ne nyafogj, hanem tedd rendbe a dolgokat, amíg lehet, mert nemcsak anya, apa is csak egy van!
2013. jún. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
70%
Láttad már az utolsó dal című filmet?
2013. jún. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
60%
Édes Jóistenem, mások bepisilnének örömükben, h ilyen lehetőséget kapnak az élettől. Itt a remek alkalom, h normálisan, FOLYÉKONYAN megtanulj angolul. Ülj le apáddal, és kérd meg, h mutasson be hasonló korú gyerekeknek, szervezzen neked vmi programot vagy tábort, mert unatkozol. Életed legnagyobb lehetőségébe csöppentél bele, és nem veszed észre. Ne haragudj, de nekem ez annyira hihetetlen, h itt rinyálsz, h erősen megfordult a fejemben, h kamukérdés.
2013. jún. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!