Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mért ilyen velem? Mit tegyek,...

Mért ilyen velem? Mit tegyek, hogy észrevegye, hogy vele akarok tölteni egy kis időt és építeni az anya-lánya kapcsolatot? 19/L

Figyelt kérdés

Mostanában anya amikor d.u. hazaér a munkábòl mindig pròbálom kikèrdezni, hogy milyen volt a munka stb..

De akárhányszor beszélni akarok vele, hogy mondjuk csak hétvégén tölthetnénk együtt egy kis időt elhajt, hogy most nincs kedve, de mindig azt mondja, hogy tùl fáradt. Akár egy kör sétàra sem akar velem kijönni. Semmi. Megértem, hogy elfárad,de szerintem ez már nem csupán fáradság már kb 4 éve ez van.

Mit tanácsoltok?



2013. jún. 7. 17:48
 1/3 anonim válasza:
100%
Fogadd el olyannak, amilyen. Amíg a szeretetére vágysz, addig nem tudsz felnőni. Nem veled van a baj, ő egyszerűen nem képes kimutatni az érzelmeit, vagy csak önző, mint a legtöbb ember, és csak magával törődik.
2013. jún. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hmm

amíg fiatal vagy nem tudod mit jelent h fáradt az ember

ahogy öregebb leszel megérted


nálam is így volt, most h 40 lettem értetem meg h anno anyum miért volt fáradt mindig mikor én még vidáman pörögtem melo után is


ha jót akarsz neki akkor csinálj egy olyan szombatot ahol ö van központban

reggel vidd ágyba a reggelit főzz ebédet neki kérdezd meg mitől tudná kipihenni magát

szal 1 napra vedd le a a válláról minden olyan dolgot ami házimunka

esetleg lepd meg egy száll virággal


nem csak fizikailag hanem szellemileg is lelehet fáradni és egy idősebb embert már jobban kimerít

2013. jún. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom nagyon jòl. Hogy mit jelent ha fáradt mert már én is dolgozom. De már 4 éve ez van. Amùgy köszi az ötletet. :)
2013. jún. 7. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!