Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A párommal mostanában azon...

A párommal mostanában azon veszekszünk, hogy sok időt vagyok anyámnál. Naponta átmenni pár órára szerintetek is sok?

Figyelt kérdés
2013. jún. 21. 21:41
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Szerintem neki az a baja, hogy ő nem mehet az anyjához. Akkor csináljon magá.ak valamilyen programot.
2013. jún. 21. 22:01
 12/32 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem nem sok. Nem látok ebben semmi különöset, ő is a család része.
2013. jún. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
80%

Keress másik párt ha ennyire nincs mondanivalótok egymásnak.


na itt a lényeg.GONDOLKOZZ EZ EZEN

2013. jún. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
61%

Ha csak úgy mész át azt eléggé sokallom, más elfoglaltságotok nincs? Mi is anyámék szomszédságában lakunk, mégsem megyek át hozzájuk minden nap. pedig még a kert is közös mert amikor megvették a szomszéd házat akkor le lett bontva a kerítés is, de még így sem lógok ott minden nap. Amikor hazajövök melóból megkajálok és maximum annyit megyek át hogy beálljak a garázsba mert az anyámék udvarán van és ennyi.

Persze ha összefutunk akkor nyilván beszélgetünk valamennyit de nem órákat csak úgy röpke 10-20 percet ha olyan van és ennyi.

De ez a pár óra főleg minden nap tényleg sok. Egyáltalán minek? Oké hogy unatkozol de semmi elfoglaltságotok nincs a pároddal? meg egyáltalán minek kell annyit beszélni? ha segítenél mész az úgy rendbe van, mert ha beteg lenne és igényelné akkor az más, de ha minden stimmel akkor felesleges én szerintem. A párodnak ebben igazat kell adjak de ha nincs miről beszélnetek akkor nem lehet hogy nem azzal van a gond hogy átmész anyádhoz hanem kettőtökkel van baj a pároddal?

Ha nincs miről beszélnetek akkor dobd őt és költözz vissza anyádhoz. Ha meg szereted akkor tegyél is érte és mentsétek meg a kapcsolatot! Nem kell anyuci nyakán lógni minden nap. Ha annyira látni akarod mert a szomszédod akkor menj át 10 percre mondjuk és ennyi.

2013. jún. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim válasza:
74%
" Akkor csináljon magá.ak valamilyen programot." Eeember! Ennyira unalmasak már a közös programok?!
2013. jún. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
63%
Nem értem, hogy a párodnak hogy nincs mit mondanod, ha anyádnak van, mikor őt is mindennap látod... Plusz feltehetően anyáddal eleve több időt töltöttél már életedben, mint a pároddal, vagyis már rá jobban ráunhattál volna beszélgetés terén...
2013. jún. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
46%

nem az a rossz a párodnak hogy ő nem lehet az anyjával, hanem hogy te nem vagy vele és nem figyelsz oda rá..

az már régen rossz, ha nem tudtok mit mondani egymásnak.

2013. jún. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
62%
Én sokallom. Még egy nagyobbacska gyerek is kibír az anyukája nélkül néhány napot, nemhogy egy felnőtt ember. A párodnak lehet, hogy az a baja, hogy nem vele foglalkozol és ebben igaza is van. Szervezzetek inkább közös programokat, kicsit dobjátok fel a kapcsolatotokat.
2013. jún. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
87%

"a párommal nincs mindig miről beszélni mivel már régóta együtt vagyunk. Így jobban telik az idő."


A halálig... ?

2013. jún. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
76%
Nincs miről beszélni? Beszélni mindenről lehet, akkor csináljatok programot, amiről majd lehet beszélni, de ha neked jobb, akkor szaladj anyucihoz!
2013. jún. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!