Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti mit engednétek, és...

Szülők! Ti mit engednétek, és mit nem a 19 éves lányotoknak?

Figyelt kérdés

2013. jún. 22. 18:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
19 évesen már vagy megneveltem és tudja mi a normális értékrend vagy nem.
2013. jún. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mire vagy kíváncsi konkrétan? Egyébként egyetértek az elsővel, ilyenkor már rendelkezni kell megfelelő erkölcsi tartással és józan ésszel, hogy önálló, és helyes döntés hozhasson a leányzó.
2013. jún. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Itt már valami az lehet, hogy a barátjánál akar aludni vagy a barátja ott. :P eltaáltam? :P
2013. jún. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
19 évesen már valszeg túl van azon,amit te most nem akarsz neki megengedni,
2013. jún. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Mindent. Felnőtt ember. neked a szüleid ilyen idős korodban megszabták mit tegyél, vagy mit tehetsz meg? Te hogyan toleráltad?
2013. jún. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Én 19 éves lány vagyok. A szüleim szerencsére mindent megengednek. De ezzel soha nem élek vissza. Pl ha házibuliba megyek, természetesen iszom alkoholt, de nem állítok haza részegen. Szerintem ez gusztustalan lenne. Illetve ha a párommal, vagy barátokkal megyek pl nyaralni, vagy valamilyen több napos programra, minden nap telesonálok, vagy írok nekik, hogy minden rendben van. Épségben megérkeztünk, stb. Szerintem ez normális. Én ilyen téren nagyon hálás vagyok a szüleimnek, olyan dolgokhoz, hogy pl a párom itt alhasson, vagy én ott, már nem kell engedélyt kérnem. Meg szoktam előre említeni, hogy tudjanak róla, és ennyi. Szerintem az ilyen felállás normálisnak mondható, de fontos, hogy a "gyerek" ne éljen vissza a hirtelen jött nagy szabadsággal :)
2013. jún. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ, hogy te mit engedtél meg neki 19 éves kora elõtt.

Most már nem lesz könnyü változtatnod!

2013. jún. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, 19 évesen teljesen közömbös, hogy a szülő mit engedNE meg, vagy nem engedNE meg, a dolog kizárólag azon múlik, hogy a nagykorú, fiatal felnőtt lány miben és mennyiben hagy beleszólást a szüleinek az életébe. Különben a törvények szabta keretek között azt csinál, amit akar.
2013. jún. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Remélem 19 éves korára eljutunk oda, hogy nem kell valamit megengednem/nem engednem. Ha kétségei vannak, tanáccsal szívesen segítem.
2013. jún. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

19 éves lányom van!


Az én anyám egy gonosz banya volt ilyen téren, sehová nem mehetettem, több év járás után sem aludhatott nálam a párom, majd csak 20éves koromban, ezzek mellett állandóan hazudnom és lógnom kellett hogy a párommal lehessek!


Viszont én a lányomat úgy nevelem hogy ne kelljen hazudnia!


Nem tudom volt e egy éjszakás kalandja nem mondta nem kérdeztem, van barátja 1éve, már fél év után ott engedtem hogy aludjon, az én lányom nem akarom hogy hazudjon vagy lógjon. Szerencsére mondhatom jó nevelést kapott, figyel a tanulásra, és aztán következik csak a szórakozás!


Tudja mit várok el tőle!

2013. jún. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!