Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy oldanátok meg ezt a...

Gabrika kérdése:

Hogy oldanátok meg ezt a konfliktust? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

csináltam egy elég nagy hülyeséget,de szerintem azért nem megbocsájthatatlan. Arról van szó,hogy nem mentem el az évzáróra,pedig anyum megkért és nem értem haza időben a barátomtól.Nem szándékosan csináltam,hogy felcsesszem anyukámat.Régen láttam a barátomat és sok időt szerettem volna vele tölteni,ezt el is magyaráztam szüleimnek.Mikor elmentem,még úgy engedtek el,bár kicsit vonakodva,hogy akkor jövök amikor akarok.Utána hívtak fel,pár óra múlva,hogy mégis érjek haza korábban,de gondoltam,egy pár óra miatt nem lesz ideges.Ha már nem lehetett vele rendesen megtárgyalni...

Nos,ki mit gondol?Szerintetek nagy bűn?Hogyan békíthetném ki?Amikor berág rám valamiért,napokig be van sértődve meg minden egyebet a fejemhez vág ami bántja.Alapból sem nyugodt természetű :( Köszönöm a válaszokat!



2013. jún. 24. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Pár napig maradj csendben, amig lenyugszik.ha lesz egy jó pillanata kérj bocsánatot. Más teendő nagyon nincs.
2013. jún. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hülyeséget csináltál, szóval viseld a következményeit. Én is berágtam volna a szüleid helyében. Elsővel értek egyet, maradj csendben egy pár napig, utána meg egy alkalmas pillanatban kérj bocsánatot tőlük. Mondd, hogy sajnálod, és tudod, hogy hibáztál, legközelebb ilyen nem fordul elő.
2013. jún. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. jún. 24. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!