Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetek? Hogy segithetnek...

Mit tehetek? Hogy segithetnek h jobb konnyebb legyen?

Figyelt kérdés
elvaltam van 3eves fiunk.volt ferjemnek mar szuletett uj kisbaba masik notol.nekem nagyon szimpi a csaj...es fiunk miatt muszaj tartai a kapcsolatot apaval.fiam megy rendszeresen...szeret ott lenni....szereti oket es ok is fiam.viszont a csaj nagyon feltekeny ram.es igaz h nekem nem mutatja de exferjen mondja.es hat vannak helyzetek mikor egyutt kell megjelenni (ballagas...unnepsegek a gyerek eleteben...nem lehet mindenbol 2). hogy tudnek a helyzeten havitani h a csaj ne legyen ram feltekeny.semmi oka ra!
2013. jún. 26. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyedülálló vagy? mert lehet ha lenne komoly kapcsolatod akkor nem lenne féltékeny..
2013. jún. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg beszélj vele.
2013. jún. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is beszélj vele,és mond el neki,hogy semmi oka a féltékenységre.
2013. jún. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
NEM az ex-nek kell bizonyítani hogy nem akar semmit hanem a férfiban kell megbízni...nem ismerem a kérdezőt lehet hogy ő is a viselkedésével fel akarja a figyelmet hívni magára... nem lehet ennyiből leszűrni semmit... az is lehet hogy csak egészséges módon féltékeny .. nem tudni
2013. jún. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!