Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Titeket nem idegesítene ez?...

Titeket nem idegesítene ez? Vajon direkt csinálta?

Figyelt kérdés

1 hete elkezdtem fogyózni, mert 100 g vagyok. Életmódváltás, sport, stb.

Édesség (csoki) függő voltam, így ez most baromi nehéz nekem, konkrétan idegbeteg vagyok, amiért nem ehetek csokit. 1-2 kocka nem segítene, több tábla elégíti ki a vágyaimat..


Apám tegnap beállított 6 tábla csokival, ráadásul a kedvencemből. Nagyon kevés akaraterőm van, úgy tudom megállni, hogy ne egyek csokit, hogy odaadtam a páromnak az összes pénzemet, itthonról kidobtam a csokikat, erre apám hoz 6 táblával... Tudta, hogy fogyózok, és vigyorogva adta oda nekem...


Az egész családom kövér, 140-170 kilósak, és nem nézik jó szemmel, hogy undorodom a hájtól..


Mit tegyek?? Remegek azért a kib-szott csokiért...


2013. jún. 26. 13:58
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
És ennek tetejébe még rossz lelki állapotba is vagyok, szóval még jobban kéne az a sz-r ...
2013. jún. 26. 14:00
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra, hogy milyen jól fogsz kinézni és az egészségedre! Nekik nincs akaraterejük, de bizonyítsd be, hogy neked van!
2013. jún. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű C-vitamin hiányod van.

Csokit passzold el.

2013. jún. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
100%
Dobd ki őket a kukába, akkor a szüleid se fognak többet hozni, mivel pénzkidobás.
2013. jún. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Menj el otthonról,sétálj egy nagyot.
2013. jún. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%

egyél helyette valami finom gyümölcsöt vagy magvakat :)

hidd el énis igy voltam vele ... de már kevésbé kivánom az édességeket igy diéta után pedig néha eszem édességet. gondolj arra hogy majd egyszer még teis ehetsz mértékkel.

2013. jún. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz vele, a lényeg az, hogy Benned van akaraterő a változásra. Rohadt nehéz, de hidd el, ha meg bírod állni, később könnyebb lesz.


Ne vond meg magadtól teljesen az édességet, mert a szervezet azt is kívánja. Vannak egészséges nassolnivalók is, néha engedj meg magadnak egy keveset.

2013. jún. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 monstersophie. válasza:
ez szörnyű..de, ha eldöntötted, hogy fogyózni akarsz akkor fogyózz is.ne zavarjon, hogy kövér a családod és, hogy heccből faterod hoz neked csokit. mutasd meg nekik, hogy te igen is végig csinálod. ha nem is értük a párodért:) de gondolom őt nem zavarja az alakod.legyen ön uralmad.sok sikert!
2013. jún. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia, ne aggódj, csak az elején rossz.

Vidd el a csokit, és add oda valakiknek akiknek nem tellik rá. Nincs a környéketeken sokgyerekes?

Mert így azon túl, hogy megszabadulsz a csokitól, jót is teszel. A jócselekedet miatti endorfin csillapítja a vágyadat!

Te most éppen fricskát mutatsz a szüleidnek. Persze, hogy nem nézik jó szemmel.

Másik trükk: vegyél magas kakaótartalmú étcsokit és mártogass bele gyümölcsöt. Elmulasztja a vágyat, és torna előtt energiát ad.

2013. jún. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Sok sikert a fogyihoz! Csokit meg add oda egy óvónéninek 6 tábla csokit el lehet osztani annyi ovis közt. :)
2013. jún. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!