Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Titeket nem idegesítene ez?...

Titeket nem idegesítene ez? Vajon direkt csinálta?

Figyelt kérdés

1 hete elkezdtem fogyózni, mert 100 g vagyok. Életmódváltás, sport, stb.

Édesség (csoki) függő voltam, így ez most baromi nehéz nekem, konkrétan idegbeteg vagyok, amiért nem ehetek csokit. 1-2 kocka nem segítene, több tábla elégíti ki a vágyaimat..


Apám tegnap beállított 6 tábla csokival, ráadásul a kedvencemből. Nagyon kevés akaraterőm van, úgy tudom megállni, hogy ne egyek csokit, hogy odaadtam a páromnak az összes pénzemet, itthonról kidobtam a csokikat, erre apám hoz 6 táblával... Tudta, hogy fogyózok, és vigyorogva adta oda nekem...


Az egész családom kövér, 140-170 kilósak, és nem nézik jó szemmel, hogy undorodom a hájtól..


Mit tegyek?? Remegek azért a kib-szott csokiért...


2013. jún. 26. 13:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Hali

Ez tényleg kellemetlen. Én amikor fogyóztam akkor anyám akart tömni. Ő 60kg stabilan és nem hízik akárhogy zabál is. Én pddig voltam 130. Ő úgy csinálta ,hogy mivel pékségben dolgozik mindig hozott péksütit amit reggel még frissen kitett az asztalra. Ezt amikor egy hétig nem bántottam és megmondtam neki ,hogy tegye el akkor royszúl esett neki. Utána 1x vett egy nagy tábla csokit amit a szeme láttára a kutyának adtam ,ekkor nagyon összevesztünk ,hogy hálátlan szarzsák vagyok stb. végűl elmondtam neki ,hogy ez a tetű édesség visszavet egy héttel. 1 tábla csoki 1 hét kínzás minimum. Azóta sem eszek csokit és ledobtam 30kg-t


Szerintem drasztikusan szabadulj meg a csokitól. Menj el haverodhoz és add nekik:)

2013. jún. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Gratu utolsó!


Csak vigyázz, legközelebb véletlen se adj csokit a kutyának mert mérgezést okozhat nála.

2013. jún. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt a videót, 4-5 éves gyerekek kibírták hogy ne egyék meg a pillecukrot: http://www.youtube.com/watch?v=QX_oy9614HQ&hd=1


Gyengébb vagy mint egy kisgyerek? Elhatároztad, hogy lefogysz és hagynád hogy kifogjon rajtad pár tábla csoki?

2013. jún. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
50%

Ez a marshmallow test tök másról szól. Azt nézik, hogy a gyerek ellen tud-e állni a kísértésnek, hogy később több cukrot kapjon. Semmi köze ehhez.


Kérdező, hidd el, tudom, milyen qrva nehéz neked. Amikor velem van ilyen, mindig arra gondolok, hogy este, elalvás előtt mire akarok gondolni: vállon veregetem magam, amiért ellen tudtam állni, vagy utálom magam, amiért gyenge sz@r vagyok.


Hidd el, ha most nemet mondasz, úgy, hogy ott van előtted a csoki, később sokkal jobban úgy érzed, hogy kezedben van az irányítás. Ne hagyd, hogy egy kis édesség kifogjon rajtad. Mutasd meg mindenkinek, főleg önmagadnak.

2013. jún. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nézzük átvitt értelemben a pillecukor tesztet. Azért állja meg a gyerek mert később nagyobb jutalomban részesül.

A kérdezőnél a megállás jutalma egy egészségesebb, de nem utolsósorban szebb test!

(amúgy a tesztet azért csinálták, hogy lássák mikor ér be annyira a gyerek, hogy megértse az idő múlását.)

2013. jún. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Lemarad a vége.

Egy három évesnek (igen itt még ennyit számít egy év) mondhatod, hogy vagy most egy, vagy 2 perc múlva egy csomag. Az egy darabot fogja választani, amit lát. Neki két perc lehet egy óra is, vagy egy nap. Még nem érti a külömbséget.

2013. jún. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"Ez a marshmallow test tök másról szól. Azt nézik, hogy a gyerek ellen tud-e állni a kísértésnek, hogy később több cukrot kapjon."


A kérdezőnek meg ellen kell állnia a kísértésnek hogy később jobban nézzen ki és egészséges legyen. Mindkettő jutalom, szóval nagyon is van hasonlóság.

2013. jún. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én egyszer kaptam itt egy ilyen tanácsot: A csokoládé iránti függőség jelenthet magnéziumhiányt. Ennek érdekében ehetsz több diófélét, halat, magvakat és olyan zöldségeket, mint a spenót, saláta, sóska, stb. Látszólag nincs összefüggés a kettő között, viszont nagyon sokat számít a megfelelő magnéziummennyiség a szervezetben, valamint ennek a hiánya problémákat okozhat.


Szóval apukád viselkedését ez nem változtatja meg, viszont lehet hogy neked segít majd :-) Sok szerencsét! És érdekelne majd, hogy hogyan sikerül a fogyókúrád :-) Kitartás!!

2013. jún. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!