Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez csak engem zavar vagy...

Ez csak engem zavar vagy másokat is?!

Figyelt kérdés
a TV-ben,meg úgy látom eléggé elterjedt ez a dolog,hogy a szülő a gyerekének szájra puszit ad,most ez szerintem eléggé gusztustalan,mert én úgy nevelkedtem (és szerintem sokan mások) hogy szájrapuszit az ember,a kedvesének a párjának ad,szülőnek-rokonoknak pedig az arcára....szerintetek?!
2013. jún. 27. 03:19
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
37%
Magánügyük...
2013. jún. 27. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
41%
Mindenki azt tesz amit akar, az ő dolguk, ne ártsd bele magad. Vagy nincs ettől jobb dolgod?
2013. jún. 27. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
32%
Engem nem érdekel mit csinálnak mások ! Nekem is van gyerekem akivel amig kisebb volt adtunk egymás szájára puszit (kb 4 éves koráig) ,de ez mára már nincs igy . Mások mit csinálnak az csak rájuk tartozik .Egyébként egyértelmű ,hogy szülőnek rokonnak arcára ad az ember puszit .
2013. jún. 27. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
39%
Hányszor fogod még kiírni ezt a kérdést???
2013. jún. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
78%
Számomra is undorító a szájpuszi.
2013. jún. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
43%
Bajuk nem lesz tőle.
2013. jún. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
43%
Téged ez miért zavar?
2013. jún. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
64%

Nem értem, miért kell erröl naponta kiirni kérdést!?!?!?


Ez családonként különbözöen szokás, ahol a szájrapuszi a megszokott, ott EZT nem tekintik szexuális töltésü dolognak. Akit zavar, az ne igy csinálja, de mások szokásaiba ne akarjon beleszólni.

2013. jún. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
76%

" én úgy nevelkedtem "


Miért gondolod, hogy TE illetve a neveltetésed a mérce mindenki számára?!?!?


Ahogy sok más kérdésben - pl. meztelenség, privát terület biztosítása, szexuális felvilágosítás, vallásos nevelés, stb, ebben is a családok nem egyformák, ez mindenkinek magánügye.


Ha TÉGED zavar, ne nézz oda, ne foglalkozz vele és el van intézve a dolog.

2013. jún. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
73%
engem nem zavar. Én is pici puha szájrapuszit adok a porontyoknak. De a férjem pl nem.
2013. jún. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!