Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert zavar masokat (fokent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert zavar masokat (fokent lanyokat) hogy ugy gondolkodom mint a legtobb pasi?

Figyelt kérdés
Szoval en nemakarok komoly kapcsolatot,ha talalkozgatok egy pasival leginkann azert hogy szexualisan ki legyek elegitve mert nekem arra szuksegem van..a kedvesseget sem feltetlen igenylem marmint osszebujas stb szex utan elszivok egy cigit es hazamegyek nekem ebbol lelki bajom nincs..demost egy pasival kavarok es tole is megkaptam hogy ez nem lanyos viselkedes persze neki jo igy..ha egy pasitol elfogadhato ez tolem miert lenne maskent.?
2013. máj. 9. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Csináld így, ha neked jól esik. Ne törődj azzal, mit mondd más, és máris könnyebb lesz az életed.

23L

2013. máj. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

azért, mert a nőkkel szemben mások az elvárások. de ezt te is tudod.

viszont ha neked így jó, akkor egész nyugodtan tojd le, hogy kit zavar, meg kit nem.

2013. máj. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy erősen sztereotíp társadalomban élünk. De ne aggódj, a legtöbb pasi boldogan belemegy az egyéjszakás kalandokba. Éld az életed ahogy jólesik, de ne árts másoknak. Minden jót! :)
2013. máj. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem aztán nagyon nem érdekel,hogy az aktus után még cuppogsz a manusszal,vagy füstölögsz.. A lányokat zavarja ? Miért ? Minden csajjal erről diskurálsz ?
2013. máj. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert szokatlan és a legtöbb ember a szokatlan dolgokkal nem tud mit kezdeni.
2013. máj. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyenlőség van, és szerintem ez teljesen rendben van! :)

Ha ez nem tetszik neki, akkor nem dugtok többet... biztos találsz mást, nem?


20f

2013. máj. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!