Drogozik a lányom?

Figyelt kérdés
16 éves lányom miatt kezdek aggódni. Sok dolog történt vele, az elmúlt egy évben elváltunk az apjával, ez idő alatt ő háromszor költözködött, hol az apjához, hol hozzám. Iskolát váltott, a mi előzetes beleegyezésünk nélkül,bár elmondása szerint a mostaniban sokkal jobb. Kezdek gyanakodni, hogy belekerült valamibe. Régebben sose járt el sehova, ám mióta az új iskolába került minden pénteken elmegy valahova. Mikor még iskola volt minden reggel hétkor már elment indult, elmondása szerint iskolába, de az nyolckor kezdődik, és 5 perc alatt ott van, szóval gyanús ez is. Karikásak a szemei, ha itthon van, csak a fülhallgató van a fején, ami bömböl egész nap. Elmegy órákra sétálni a kutyával, ha megkérdezem hol volt, még ő háborodik fel, hogy ugyan hol lett volna. Itthon egykedvű, kérdeztem már szépen, csúnyán hogy mi baja van, de azt mondja hogy semmi, mit reagálok mindent túl. Ha a barátaival van akkor viszont teljesen más. Cigispapírt is találtam a szobájában, ám esküdözik, hogy nem az övé.
2013. jún. 27. 11:28
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
91%
Lehet füvezik. De az is lehet, hogy csak sodort (sajátmaga töltött) cigit szív.
2013. jún. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
14%
Én követném,hogy hova megy mit csinál.
2013. jún. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen kell erre gondolni, azért azt tudni kell hogy a drogok nagy része nem olcsó és annak is megérzi a pénztárcája aki csinálja ugyan de független ember, a lányod szerintem csak kibukott lelkileg, a karikás szemek is magyarázatot adhatnak a kevés nyugodt pihenésre

Azt viszont nem tudom mire vélni hogy hamarabb elmegy a suliba, az én húgom is csinált ilyesmit hogy suli után nem jött haza csak 4-5óra elteltével mindenféle előzetes bejelentés nélkül, szóval szeret sumákolni Ő is

21/F

2013. jún. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
91%

1. ha cigizik is az nem akkora nagy probléma

2. nem lehet, hogy a régi suli tényleg olyan rossz, esetleg nem közösítették ki /--> itt meg hamar befogadták és velük van/

3. a kutya mekkora? ha nagyobb méret akkor nem kell annyira félteni, mármint ha nagy a kutya akkor nem nagyon mernek az emberek belekötni az emberbe

/Én kutyám iszonyat barátságos de mindenki fél tőle mert ilyen labrador méret/


Úgy gondolom, hogy eléggé megviselhette a válás + a költözködések, meg most abban a korban is van amikor nehéz az emberrel.

2013. jún. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 Megidézlek ***** válasza:
45%

"A hosszú papír eleve gyanús. Aki sodort cigarettát szív, rövid papírból teker, így a hosszú papír elég egyértelmű jele a fű- illetve hasisfogyasztásnak. A füves cigit általában egy félbehajtott lapon tekerik meg, így egy ilyen papírlap, pláne ha dohány darabok vannak benne, szintén félreérthetetlen jel. A félbetört, elcsavart végű cigaretta is a joint elkészítésének egyik mellékterméke.


A helyzet akkor is egyértelmű, ha egy olyan kicsi, összenyomható tetejű, műanyag zacskó kerül elő, amibe a ruhák pótgombjait szokták csomagolni. Belsejükbe gyakran szemcsés anyag tapad, ami a marihuánáról dörzsölődött le.


Egy szemcsés alufólia darab, valamint az olyan cigaretta nejlon, amin látszik, hogy egyik oldalán megolvasztották, és összenyomták, szintén fű tárolásáról tanúskodik."

-radio7.hu

2013. jún. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
75%

szerintem igen..gyanakodhatsz erősen.a cigi papír meg biztoshogy az övé.

énis rossz társaságba voltam,belevittek dolgokba. de akkor úgyéreztem ez életem legjobb időszaka. késöbb kialakult egy pánikbetegségem,és elhagytam azt a társaságot.most csak normális emberekkel barátkozom.

próbálj beszélni a lányoddal..ha drogozni kezdett annak nagyon rossz vége lesz. tönkreteszi magát.

egy ismerősöm úgy kezdte hogy csak fű.egyszer..aztán megint..megint..jó csak speed.kipróbálja.aztán több alkalom lett belőle. eki. egyszer..és mégegyszer..és mégegyszer.. azóta nem beszéltem vele.. de szerintem halad lefelé az úton.

próbálj beszélgetni a lányoddal..

15/L

2013. jún. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
53%

Ha kezdesz aggódni és tudod hogy van oka rá hogy összeroppanjon, ahelyett hogy kitalálsz mindenféle hülyeséget, fogd meg és vidd el pszichológushoz.

Én 14 évesen lettem depressziós ugyanezekkel a tünetekkel (és még csak cigi sem volt a kezemben soha nemhogy drogok :)), engem is mindenki drogosnak nézett, anyám meg magasról sz@rt rám.

Köszönöm, 23 évesen tökéletesen idegroncs vagyok, tönkrement az egész életem.

Úgyhogy légy jó anyuka, és vidd szakemberhez.

2013. jún. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
Nem kell mindig a legrosszabbra gondolni. Ha egésznap otthon ülne, akkor meg az lenne a baj, hogy antiszociális meg ilyenek. Ennyi idősen meg szerintem mindenkinek előfordul cigispapír a szobájában, nem biztos, hogy rendszeresen használja.
2013. jún. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
Pénze mindig van, az apja ad neki. Nem tudom már mit gondoljak, pszichológushoz is el akartam vinni, de azt mondja, hogy nem olyan "szerencsétlen és életképtelen", hogy pszichológusra lenne szüksége. Egyszer már követtem, akkor egy fiúval találkozott, nem volt valami bizalomgerjesztő a kinézete, de csak puszi volt. Elmentek suli előtt sétálni, nem tudom mi célból, de megvártak még egy srácot, és hárman mentek fel az iskolába.
2013. jún. 27. 11:44
 10/43 Megidézlek ***** válasza:
64%

Csak a te kedvedért megtöröm a szokást, és igézgetés helyett írok.


A lányod több, mint valószinü, hogy drogozik. Fű.

Egyrészt ez nem a világ vége. Márészt szinte lehetetlen lesz a lelkére hatni. Harmadrészt viszont nem biztos, ahogy semmi sem az, és ezért nem ajánlom, hogy magadtól gyanusítgasd. Voltam füves körökben, 10évre tehető a "pályafutásom", és soha senkivel nem találkoztam, akire tudott az anyja hatni. Majd kinövi, ahogy mindenki más is. Ha elfajul a helyzet lehet lépni, addig viszont felesleges, és csak a feszültséget szülné.

2013. jún. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!