Most anyám normális?

Figyelt kérdés

Ma (meg mint mindig)olyan jól elvoltunk,nevettünk egy csomót,meg minden,és most délután anyám nézte a TV-t,én meg olvastam itt a neten,(az egyik TV(amit anyám nézett) és a gép egy szobában vannak)és egyszer csak valami üvöltözős hülyeségre kapcsolt,a hangerőt jól felnyomta és én meg besokaltam és kikapcsoltam a TV-t,és ezért most megsértődött.Egyszerűen nem bírom felfogni hogy hogy lehet egy ilyenért megsértődni.Szinte sose vesztünk össze semmin,ma is olyan jól elvoltunk mint már írtam.

Szóval nem értem ezt...


2013. jún. 29. 18:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Nem illik kinyomni a tv-t, amikor valaki nézi. Viselkedhetnél civilizáltan és megkérhetnéd, hogy halkítsa le egy kicsit. Ha hisztizel, ne lepődj meg, hogy nem reagál a környezeted megfelelően.
2013. jún. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
72%
Nem kapcsolhatod ki a TV-t, amit az ANYÁD néz! Miért nem kérted meg, h halkítsa le? Igen, anyád normális.:P
2013. jún. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
78%

Te nem vagy normális. Miért kellett kikapcsolni? A csatornák között nem mindíg egyforma a hangerő! Reklámnál meg ordítanak, sokkal hangosabb, mint a műsor. Nem tudtad megvárni amíg halkabbra veszi?

Megsértődtem volna én is!

2013. jún. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Mondtam már ezerszer hogy halkítsa le,szépen mondtam,közöltem vele hogy idegesít,vegye le a hangerőt stb.de hát mint ha nem is léteztem volna...
2013. jún. 29. 19:03
 5/19 anonim ***** válasza:
61%
én fel is pofoztalak volna... ki vagy te hogy kinyomd a tv-t amikor anyukád nézi? gondolom te is meg lennél sértődve ha ő nyomja ki amikor te nézed.
2013. jún. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
51%
ilyen esetben kérd meg hogy halkítsa le a tvt
2013. jún. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
73%
ha megkérted akkor nem túl szép dolog tőle sem hogy nem tette meg de tőled hogy kikapcsoltad
2013. jún. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
62%
Előfordul, de akkor se illik kikapcsolni. Figyelj. Ott vannak az okostelefonok, meg ilyesmi. Másképp is el lehetett volna intézned. Lehet, hogy ő nem hallotta a TV-t rendesen. Az ANYUKÁD! Tiszteletet!;) De most már mind1.
2013. jún. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
49%
Hát bocs de te vagy a hülye meg kicsit idegbajos.
2013. jún. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
69%
Most anyád normális.
2013. jún. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!