Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy anyám 50...

Normális, hogy anyám 50 évesen a temetésére gyűjt?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 1. 12:57
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
64%

Van, hogy az ember megérzi, hogy közeleg a halál.

Amúgy igen, lehet, hogy mostanában meghalt valakije, és látta, hogy milyen sokba került a temetés a hozzátartozóknak.

2013. ápr. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
63%
Igen.
2013. ápr. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
44%
Igen. Egy temetés, alaphangon is olyan 250ezer ft. Vagy ha netán beüt a baj, majd te finanszírozod?
2013. ápr. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
én úgy gondolom, hogy a gyerekek feladata a finanszírozás
2013. ápr. 1. 13:04
 5/30 anonim ***** válasza:
48%
Igen, normalis. Ha felre tud tenni, akkor miert ne? A nagyszuleim is igy csinaltak, csak ok 20 evesen kezdtek aprankent. 40 evesen mar megvolt a sirhely is. Morbid, de ez az elet. Ha valaki meghal, eleg a veszteseget feldolgozni, legalabb a koltsegek miatt nem kell igy aggodni.
2013. ápr. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
59%

Mamának is volt egy ilyen időszaka, hogy megveszi a sírheyét meg ilyen butaságok.Mi megmondtuk h nem normális amit csinál és fejezze be mert ez télleg nagyon durva.

Aztán elment a temetkezőhöz h akkor megveszi a sírhelyét, ő meg rövid úton elküldte.


Beszéljetek vele h hagyja abba, és szerintem nem normális.

2013. ápr. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
84%

Lehet hogy te úgy gondolod, hogy a gyerek dolga a finanszírozás, amit én inkább úgy fogalmaznám meg, hogyha a szülő meghal, akkor a gyereke temeti el.

Viszont nem tudjuk előre, hogy mikor halunk meg és nincs abban semmi baj vagy hiba, ha a szülő előre gondolkodik és félretesz, mert nem tudni, hogy akkor, amikor meghal, vajon a gyerekeinek lesz-e éppen rávalója, hogy eltemessék.

Mert szerintem nagyon sok olyan család van, akinek nincs ennyi megspórolt pénze még magára sem, nem hogy külön arra, hogy a szülőt még el is tudja temetni.

Szóval, amit anyukád csinál, az teljesen normális.

2013. ápr. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Akkor mondd neki, hogy ne aggódjon, mert neked mindig van tartalékba annyi pénzed, amennyiből el tudnád temetni.


Egyébként pedig, én pl nem tudnám eltemetni a szüleimet, mert mi is alig élünk meg a 3 gyerekemmel, és egy fillér tartalékom sincs. Örülök, hogy a szüleimnek viszont van.

2013. ápr. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
48%

Hát... nézd... valami nagy ceremóniát akar?

Mert a hamvasztás urnával, mindennel együtt 100 E alatt van, és a gyerek fizeti, igen, illetve ha nem tudja, akkor az önkormányzat.

Emögött nem valami figyelemfelhívás van? Mert gondolom, mondogatja ezt valakiknek...

2013. ápr. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
igen, ilyen figyelemfelhívásnask vettem ezt
2013. ápr. 1. 13:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!