Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el a szüleimnek,...

Hogy mondjam el a szüleimnek, hogy lehet, leszbikus vagyok, ha a szomszédjainkat is teljesen elítélik?

Figyelt kérdés

Kb 7 éve érzem, hogy inkább a lányok érdekelnek. Mielőtt nekem esnének páran, hogy biztos egy idióta divatleszbi vagyok, aki a pasikat húzná vele, szeretném leszögezni, hogy volt már barátom, de a lányok jobban izgatnak lelkileg és testileg is, ami miatt nem működik egy párkapcsolatom sem. Tavaly év elején költözött kettővel mellénk egy leszbikus pár, de tulajdonképpen ők a szomszédaink, mert a mellettünk levő házban senki sem lakik.. Szóval mellénk költöztek, de akkor még nyilván nem tudtuk, hogy ők egy pár, egyáltalán nem látszik rajtuk semmi. Anyukám teljesen összebarátkozott velük, még mondta is, hogy az egyik lány zongoratanár, meg is kérhetném, hogy tanítson, milyen intelligensek, jó, hogy végre ilyenek laknak mellettünk. Miután az egyik hülye szomszéd, aki nagyon pletykás, elmondta a szüleimnek, hogy a 2 csaj együtt van, teljesen megváltoztak, anyukám itthon jajveszékelésbe kezdett, hogy szegények, nem érti miért nem pasit keresnek maguknak, így elcseszni az életüket, pedig milyen normálisnak tűntek..úgy tesz, mintha valami súlyos betegségük lenne vagy nem tudom. Na, ezek után végképp elástam azt a tervet, hogy valaha is elmondom nekik, pedig már 20 éves leszek lassan és gyanakodhatnának, hogy nincs normális kapcsolatom.


Anyám viselkedése. a szomszédainkkal is olyan, hogy a szemükben nyalizik, de képes hátulról kérdezősködni, hogy minél több infót megtudjon, aztán itthon meg minden betegnek elmondja őket, pedig pár hónapja még oda-vissza volt tőlük. Teljesen ki vagyok készülve emiatt, mert látván a reakciójukat nincs esélyem elmondani. Mióta látom a szomszédainkat, sokkal jobban érzem, hogy boldog lehetnék én is, irigylem őket, hogy saját független életük van és szeretik egymást.

Arra gondoltam, hogy talán ők megértenének és tudnának tanácsot adni..csak félek, hogy anyám kérdezősködne vagy pedig előttük leégnék, mert annyira nem is ismerjük egymást és ez lehet, hogy nekik kellemetlen lenne, hogy vájkálok az életükben. Nem tudom mit tehetnék, ti mit gondoltok erről?

Bunkó válaszoktól kíméljenek az illetékesek.



2013. jún. 29. 20:58
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
55%
Írtam privátot
2013. jún. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
84%
nem akarlak elkeseríteni de barátomnak is van egy lezbi ismerőse, őt kidobták otthonról amikor megtudták a szülei hogy lezbi :/ az anyud reakciójából kiindulva (már bocsi hogy ezt mondom), de valószínűleg ő is egy homofób idióta...vagy csak imád pletykákon csámcsogni és másokat kibeszélni, sajnos ez elég sok ember szokása :S de én remélem hogy tévesek és ha ki is derül az igazság, nem lesz köcsög veled, hiszen a lánya vagy :)remélem egy nap te is megtalálod a boldogságot, én szorítok neked :)
2013. jún. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos a nők viselkedése teljesen megjósolhatatlan. Csak gondold végig!

Itt vagy te, a te gondolkodásmódoddal, és itt van anyukád a maga utálatávak, meg a kíváncsiságával. Aztán itt van a két szerelmes de büszke zongoratanárnő. És a végén, de nem utolsósorba vannak azok a lányok, asszonyok, akik meg pasit szeretnének, meg gyerekeket. Mert ilyen is van. Te majd milyen lányt szeretnél?

2013. jún. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
93%
Azért, ha homofób lenne anyuka, nem "nyalizna".:) Inkább nem tud mit kezdeni a helyzettel, azért érdeklik a részletek, pletykák, mert keveset tud. Szerintem azért átjárhatnál zongorázni, egyrészt jó dolog, másrészt tudnál velük beszélgetni, ráadásul az alibid is meglenne. Talán segítenének megoldani a dolgot, mert ha úgy élnek, hogy felvállalják, akkor egy hasonló helyzeten már túl vannak.
2013. jún. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
66%
20 éves vagy, a te döntése, hogy bújkálva, boldogtalanul akarod-e leélni az életed vagy fejest ugrasz a mélyvízbe és esetleg a saját lábadon kell megállnod. Megjegyzem nekem édesanyád viselkedése gyanús, lehet, hogy valami elfojtás van mögötte.
2013. jún. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem amíg nem állsz a saját lábadon,addig ne mondd el anyudéknak.Azután,hogy lesz lakásod,párod..stb. mindened,akkor mondd el neki..akkor már szinte mindegy,hogy mit mond..
2013. jún. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Anyu nem kíváncsi, hanem kétszínű. Most ezt nem azért mondom, mert hálátlan vagyok, de tényleg azt csinálja, hogy nyalizik nekik csak azért, hogy megtudjon valamit, aztán elmondja a barátnőinek, akik erről csámcsognak. Itthon pedig olyanokat mond rájuk, hogy ha a 2 csaj megtudná, szerintem felpofoznák vagy legalábbis elküldenék a fenébe.
2013. jún. 29. 21:31
 8/31 anonim ***** válasza:
64%
Valószínű öröklött hajlam, és anyukád elfojtja a sajátját. Amikor tud kibúvót találni, hogy csak a jószomszédság miatt, akkor előjön a kíváncsisága. Ezek után viszont bűntudata lesz, és homofób viselkedéssel próbálja jóvátenni.
2013. jún. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
71%

Csak azért, hogy továbbadja? Ez a legjobb kibúvó! :)

Ha nem érdekelné a téma, nem törődne vele.

2013. jún. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Az kizárt, szimplán csak örömét lelik a barátnőivel mások életén csámcsogni, mindig ezt csinálják mindenkivel.
2013. jún. 29. 21:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!