Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem 17 éves húga kikezdet...

A férjem 17 éves húga kikezdett velem, hogy kezeljem a helyzetet?

Figyelt kérdés
Fogalmam nincs, hogy mit mondjak neki, hogy abbahagyja a baromságait. Nem merek szólni sem a férjemnek, sem a szüleinek, mert egy világ dőlne össze bennük, hiszen a szemük fénye a kislány, de én már nagyon megalázónak érzem a helyzetet. Még csak kerülni sem tudom, mert nálunk lakik hétköznap, hogy ne kelljen ingáznia az iskolába.

2013. máj. 12. 15:38
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
90%
Na, várj. A férjed húga? Te is nő vagy, igaz? Júúúúúj, csak nem? De mit tett? Biztos?
2013. máj. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim válasza:
87%
Ezt nem igazán értem. Hogy kezdett ki veled? Úgy mint egy fiú a lánnyal vagy mint aki szekál egyfolytában és bunkózik? Mert hát nem mindegy. :D
2013. máj. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim válasza:
84%
ez engem is érdekelne pontosabban,meg hát nagyban függ a körülményektől,hogy mi tévő legyél
2013. máj. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim válasza:
59%

Ja bocsi. Most olvastam a kérdésed alatt a leszbikust. Így már értem.

Hát szerintem próbáld megbeszélni vele ezt az egészet négyszemközt. Értesd meg vele hogy te nem szereted úgy a lányokat (de persze csak ha tényleg nem). Ha meg nem érti meg a helyzetet, akkor szerintem avasd be a férjed a dologba, hátha ő tudja kezelni a dolgot. Végül is az csak még rosszabb ha szegény lány évekig magába folytja az egészet és ahelyett hogy színt vallana a családnak és nyíltan tudna kapcsolatot létesíteni egy másik lánnyal, inkább téged zaklat. Legalább is én így gondolom.

2013. máj. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Konkrétan megmondta, hogy ő a lányokat szereti és én nagyon tetszem neki, a férjem pedig nem jönne rá soha, hogy "viszonyunk" van. Már április vége óta incsekedik velem. A víz kiver, ha arra gondolok, hogy holnap szokás szerint visszajön!
2013. máj. 12. 15:50
 6/36 anonim ***** válasza:
62%
Lehet csak az őrületbe akar kergetni.Le akar rázni és így éri el hogy inkább kerüld.Viszont erről mindenképp beszélj a férjeddel!
2013. máj. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
82%
Sőt, az lenne a legjobb ha még ma tudnál beszélni a pároddal erről, hogy holnap már rögtön tudja figyelni a huga reakcióit. Ha közeledik, úgy viselkedik akkor le fogja vágni, miután felnyitottad a szemét.
2013. máj. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
73%
Sőt, meglehet, hogy olyan helyzetben hoznám szóba a férjemnek, amikor a kiscsaj is ott van, hogy figyelni lehessen, hogyan reagál rá: elvörösödik, akkor igaz! ha rögtön tagad, akkor csak téged akar kicsinálni!
2013. máj. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem gonosz kis teremtés, sőt, kimondottan kultúráltan közeledik.

A férjemmel az a baj, hogy nem értené meg. Homofób.

2013. máj. 12. 16:00
 10/36 anonim ***** válasza:
72%
Hát egyszer úgy is ki fog derűlni... Akkor viszont azt teheted csak hogy megmondod a lánynak hogy tédeg nem érdekel ha ő lezbikus, nem fogsz szólni róla senkinek, amíg téged békén hagy.
2013. máj. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!