Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak ha egyszerűen...

Mit csináljak ha egyszerűen kezelhetetlen az anyám?

Figyelt kérdés
Nem vagyok tini nem azért írtam így a kérdést, 26éves vagyok, dolgozok, sok pénz félreteszek, ügyesen gazdálkodok stb...anyám meg szórja a pénzt, iszik, bagózik és képes eltűntetni 20eFt-t egy hét alatt úgy hogy én vásároltam be, meg kifizettem az egész rezsit is. Tojik az életre és bármit mondok egyik fülén be másikon ki. 3éve próbálom öcsémmel helyrerakni de semmivel nem lehet rá hatni. Egy pénznyelő, állandóan kölcsön kéreget és iszik....MIT TEHETEK MÉG? se leszidással se kedvességgel semmivel nem lehet rá hatni. Elköltöznék elárvereznék a házat 3hónapon belül...

2013. júl. 1. 09:56
 1/2 anonim ***** válasza:
hát ne adj neki pénz.ha hozzáfér akkor tedd rá az összeset a számládra és heti max 5 ezer forintot adj neki.ő dolgozik? te hol dolgozol hogy ilyen sok pénzetek van?
2013. júl. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
97%

Amint vet úgy arat...


Szia! Lehet végre a saját életedet kéne élni és nem a léha anyádat istápolni. Szerintem te és a testvéred mindent megtettetek. Az meg nem jó, hogy a saját anyád húz le. Ahogy olvastam soraid egyre jobban kirajzolódott, hogy én már le is léptem volna onnan. Legyen csak magában és gondolkozzon el azon, hogy mit csinált rosszul. Tudom nehéz ilyen döntést meghozni, aztán meg látni hogy szenved (nem biztos), de az sem állapot, hogy még 10-20-30 éven át lehúzzon a pénzről, lehúzzon szellemileg, fizikailag. Egyszer kell kinyögni az első nemet, de lehet jobban megéri, mint a 100 könnyű igen.


Sok sikert!

2013. júl. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!