Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van köztetek olyan/ismertek...

Van köztetek olyan/ismertek olyan apukát aki lemondott a gyermekéről? És az okát (bőv. Lent)?

Figyelt kérdés
Olyat akinek megszületett a gyereke, aztán kiskorában látta mondjuk 1-2x aztán nem kereste, nem törődött vele.. miért?
2013. júl. 1. 23:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
66%

Kettőt is.

Az egyikük a férjem. Az ok: 16 éves volt, megszakítással védekeztek. (Tudjuk milyen biztonságos, főleg ennyi idősen) A lány 15 éves volt, fél éves kapcsolatból lett baba. Nem vették észre(még nem állt be a lány menzesze, gyakran maradt el). Örökbeadták. Van valahol a lányomnak egy 10 éves nővére. Mikor terhes voltam, akkor mesélte el a férjem, egy éjjel, sírva.

A másik a nagybátyám. Amolyan család szégyene típusú ember. 12 éves voltam, mikor megszületett az unokatesóm. Szegény kisfiú öt éves volt, mikor az apja kijelentette neki, hogy nem az ő fia (válás után) hiába bizonyította dns teszt. Megszökött, fogalmunk sincs, hogy lehet. Utolsó infónk az, hogy az USA-ba ment. Ha találkoznék vele, minimum pofonverném, mert szegény kissrác sokat szenvedett miatta.

2013. júl. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező, nem, nem tudom az okát, de nem is érdekel. Mit pazaroljak energiát valakire, aki ezt fordítva nem teszi meg?

Biztos nagy lett volna neki a felelősség meg a kötöttségek.

2013. júl. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
9%
Egy ismerősöm 40 körül összeállt szexkapcsolatra egy 30-as kapuzárási pánikos hölgyeménnyel aki a megbeszéltek ellenére nem védekezett. Csak amikor már biztos lett, hogy terhes akkor szólt az ismerősömnek. Kezdetben látogatta a gyereket, aztán már azt sem tudja, hogy mi van vele, mert nem akarta igazán.
2013. júl. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Tudok.

A fiú már azóta felnőtt, elköltözött otthonról és akkor az apja felkereste. Azt mondta, hogy mikor annak idején az anyja otthagyta és összejött a fiú nevelő apjával, ő akkor is kereste, de nem engedték találkozni vele, a végén meg az "új apuka" meg a barátai agyba-főbe verték, és közölték, hogy a tájukra se merjen menni még egyszer.


Én ezt el is tudom képzelni, mert az anyja tényleg nem normális egyáltalán, de a nevelő apja is érdekes egy ember.

2013. júl. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Utolsó: ez nagyon durva...de legalább megkereste felnőttként :)
2013. júl. 7. 23:48
 16/19 haramia válasza:
Az én kisfiam két éves. Az apukája két héttel szülés előtt lelépett, hogy Ő mégsem akar "ebben" részt venni. Sosem látta a fiát és nem is érdekli...
2013. júl. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
igen, amikor már a terhesség elején közölte a srác, hogy nem akar gyereket (ezért fizette a nőjének a tablettáit), a csaj nem szedte be a gyógyszert, terhes lett, megtartotta, és most köpköd az apjára a gyerektartásért..
2013. júl. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Azért elég szomorú ez a hozzáállás!


6-os a 4-es történetről

"Az anyjára haragudjon elsősorban! Tudta, hogy mire vállalja a gyereket!"

Az anya helytállt, az apa megfutamodott. Miért is az anyára haragudjon?


11-es

Brühühű. Fix, hogy ha elvetetik, már nem bánná annyira.


13-as

"kapuzárási pánikos hölgyeménnyel"

Itt is a pasit kell védeni, a nőt meg ócsárolni igaz?

Miért is?

Lefogadom, hogy a drága apuka akkor is lelécelt volna, ha véletlenül csúszik be a gyerek!

Nincs 100 %-os védekezés, de ezt valahogy nem képesek felfogni.

Az, hogy a nő nem szedte a bogyót, CSAK arra lehetett volna indok az "apukától", hogy a hölgyet elhagyja, de arra NEM, hogy a gyerekét is!


17-es!

Szintén zenész!

A gyerektartás a GYEREKNEK jár!

Attól még, hogy "anyura" ilyen és olyan okokból fújok, nem jelenti azt, hogy a gyereket is büntetnem kell!

2013. júl. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A férfi kijelentette, hogy nem akar gyereket, ha a nőnek volt annyi esze, hogy direkt nem szedte be a tablettát, akkor nyilvánvalóan olyan anyagi helyzete van, hogy egyedül is fel tudja nevelni a gyerekét, nem? Elég undorító dolog a pasi részéről, hogy ha lelécel szülés előtt 2 héttel, szerintem is, az ilyet fejbe kéne lőni, de hogyha valaki megmondja a kapcsolat elején, hogy nem akar gyereket, de a nő csakazértis... akkor vállalja a nő, hogy ő ezt egyedül végigcsinálja.
2013. júl. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!