Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van ilyen, hogy csak 3 éves...

Van ilyen, hogy csak 3 éves kor után vihetem el a gyermekemet az anyjától?

Figyelt kérdés
Az élettársamtól külön költöztem, a baba nála van, én rendszeresen látogatom a szüleimmel együtt. Szeretném elhozni időnként, de az anya azt mondta,hogy nem lehet csak 3 éves kora után. Szerintetek van ilyen, hogy csak a többi családtag annyi idő után láthassa,ráadásul idősek, nem tudnák elviselni, ha nem láthatnák az unokájukat.

2013. júl. 2. 23:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Elvileg igen, bár elég szemét húzás az anyától, hogy nem engedi.
2013. júl. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Nem azt írtad, hogy mennek hozzá a nagyszülők? Egyébként meg van ilyen igen. Ha elhagytad akkor gondolom jogosan nem akarja, hogy elvidd egyébként.
2013. júl. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Tv. ezt nem mondja ki. A bírósági határozattól függ. 3 év alatt általában nem ottalvós a láthatás (pl. kéthetente egy hétvége). Viszont pár órára minden további nélkül odaadhatja.


De ezt nem értem. Rendszeresen látogatjátok a szüleiddel, majd azt írod, nem láthatnák az unokát. Most akkor látják, vagy nem?

2013. júl. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Második nem a gyereket hagyta el hanem az élettársát. Tipikus elvált nő hozzáállás.
2013. júl. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak az egyik, a nagymama, de a nagypapa nem,mert idős és beteg,bár mind a ketten jóval túl vannak a 70 éven.
2013. júl. 2. 23:34
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
3 éves koráig én sem engedtem, hogy elvigye. Még kicsi. Addig látogatta az apuka. Még viheted eleget!
2013. júl. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérd a láthatás szabályozását bírósági úton.

Ha a láthatás szabályozhatja, hogy 3 év alatt elviheted-e vagy sem.

Mekkora a baba? Szopizik még? Anyuka mit mond, miért nem engedi neked elhozni?

2013. dec. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!