Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem normális az anyám. Hogyan...

Nem normális az anyám. Hogyan lehet bebizonyítani?

Figyelt kérdés
..hogy otthon teljesen kifordul magából és ordítozik, teljesen idegbeteg, mások előtt meg megjátssza magát hogy milyen édibédi, mikor nem az. Állandóan ver meg kötöszködik, semmi nem jó neki, gátolja a gyerekeit de senki nem hisz nekünk, mert mások előtt 'uralkodik magán'.

#gyerek #anya #Kovács Éva
2013. júl. 3. 13:03
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Az egyik ilyen otthoni kirohanásakor hívjatok rá ügyeletes orvost, hogy idegösszeomlást kapott. Fog kapni nyugtatót (ha szükséges neki), és az orvos majd eldönti, hogy szükséges-e további kezelés (akár gyógyszeres).
2013. júl. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Vedd fel a mobiloddal amikor kifordul magából.
2013. júl. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Mindent meg tud magyarázni..

Felvevős mobilunk nem lehet... mert elveszi, vagy kidobja.(pont ezért kellene, és pont ezért nem lehet, mert akkor van bizonyítékunk)

Ha másét kérjük el ugyanezt csinálná azzal is, és az már nem érdekli hogy az másé, minek kértük el?(volt már ilyenre példa hogy mástól elkért cuccot eltüntetett),

2013. júl. 3. 13:24
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem enged minket sehova, elveszi a pénzünket meg éget ilyen 'kölcsönkért és vissza nem adott dolgokkal', mindenhol lehord minket, mikor ő az aki nem tud nevelni, a családban mindenki utálja, sírba vagy alkoholba tette a hozzá közel állókat, senkire sem számíthatunk.
2013. júl. 3. 13:31
 5/10 anonim ***** válasza:
Te ill testvéreid mennyi idösek vagytok?
2013. júl. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szia sztem szólj apudnak hogy állítsa le mond el neki az igazat hogy miket művel anyud és biztos segít..vagy apud elött is megjátsza magát?
2013. júl. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is átéltem ezt, csak én az anya voltam. A gyerekem addig provokált, amíg tényleg már bőgtem és üvöltöttem. Mikor már remegtem az idegtől (állandóan rib. @nc, meg kur. v@ voltam neki), akkor gyorsan bekapcsolta a mobilon a felvevőt és felvette amiket mondtam, ő pedig direkt moderálta magát. A felvételt pedig elvitte a családnak megmutatni.

Így én az ilyen kérdésekben ugyanezt a rosszindulatot látom.

Ja, hogy mi lett a vége? Lebukott. Egyszer az apja végighallgatta miket mond nekem és onnantól kezdve nem hitt neki senki. Azért tette, mert nem tudtam annyi pénzt adni neki, ami szerinte járt volna.

2013. júl. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

A gyerek nem tudja provokálni a szülőt, csak fordítva.

A gyereknek nincs oka hazudni, csak a felnőttnek.

Ha provokált,vagy úgy érzeted, annak valószínű oka volt.

Egy gyerek mindig a környezetében levőkhöz hasonlítja magát, hiszen oda kell beilleszkednie. Ha ő úgy érezte hogy az anyjával vmi gáz van, mert nem úgy viselkedik mint más anyukák, akkor 'szól otthon', és próbálja felhívni rá a figyelmet.(pl.- szted r.bancozik, meg k.rvázik-valahogy ez a két szó ugyanazt takarja...?!)ebből az jön le, hogy jó lenne ha visszavenne az anyuka, mert a gyereket az anyja alapján fogják megítélni, nem saját maga alapján.

2013. júl. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Kedves kérdező!

A te anyáddal komoly problémák vannak és lesznek, hogy ennek mi az oka, azt szakembernek kellene kiderítenie.

De mivel azt írtad, hogy mások előtt megjátssza magát, erre 0 az esély.


Családban van valaki akihez fordulhattok?

2013. júl. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nincs.

Kiskorúak vagyunk.

2013. júl. 10. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!