Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért lett ilyen a nevelőanyám?

Miért lett ilyen a nevelőanyám?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. Anyukám még 2 éves koromban elhagyott, testvérem nem volt, így apával maradtam. Hamarosan viszont apa megismert egy fiatal nőt, egy idő után el is vette feleségül, és született tőle egy lánya, Kitti. 3 éve azonban apa talált egy munkalehetőséget külföldön, ezért hárman maradtunk: félhúgom, az anyja és én. Kittivel nagyon jó volt a kapcsolatunk, és egy idő után a mostohaanyám már nem Annának (a keresztneve) szólítottam hanem anyunak és ő meg úgy tekintett rám, mintha a saját lánya lennék. Egyszóval nagyon szerettük egymást. Azonban... egy idő után Anna egyre szigorúbb lett velem, ha 4-esnél rosszabb jegyet hoztam, elverte a csupasz fenekem, Kittinek viszont csak a kezére csapott néha rá, ha rossz volt. Mi történhetett? Már semmit nem merek szinte csinálni... azt mondja hogy azert csinalja ezt h megneveljen... kittit a geptol is el szokta tiltani
2013. júl. 3. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
Hát végülis a saját gyerekének tekint téged,csak jót akar.Hidd el.Ha durva,akkor az rossz.Figyelmeztesd az "apád"..-.-",akinek fontosabb a munka.pff.
2013. júl. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak nekem tűnik kamunak? :D

Fura a megfogalmazás + nem hinném, hogy egy 14 éves lányt csak úgy meg lehet verni...

2013. júl. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
41%

útsó pedig de!


Kérdező, beszélj apáddal.

2013. júl. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a csupasz fenekes elverős dolgot már másodszor olvasom ma itt...vagy csak nekem tűnt fel?
2013. júl. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!