Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ilyen velem az anyám?

Miért ilyen velem az anyám?

Figyelt kérdés
Folyamatosan megaláz, csúfol, durva dolgokat mond nekem. Soha egy szép szót nem hallottam tőle, de a testvéreimet (akik 10 évvel fiatalabbak nálam) elhalmozza a szeretetével. Nem tetszik neki semmi amit csinálok, azt mondja nem segítek itthon semmit, ezzel ellentétben sokszor azért nem járok el hétvégenként mert tesómékra kell vigyázni, emellett a házimunkában is sokat segítek. Szó se róla, hogy szombatonként 6-kor kell kelnem, hogy lemenjek bevásárolni... Ha valami nem tetszik neki se szó se beszéd megsértődik, napokig csúnyábban szól hozzám mint a kutyához és ezt nem képletesen értem. Aztán valamennyire normális, 1-2 nap elteltével kezdődik minden elölről. Már többször elmentem dolgozni, de nem tetszett naki, hogy egész nap nem vagyok itthon és nem segítek. Apámmal elváltak (anya újraházasodott)apa elköltözött és nagyon ritkán beszélünk. Egy éve felhívtam, hogy hozzá költözhetnék-e, mert nem bírom itthon, de egyszerűen közölte, hogy nem. Még 2 évem van hátra az egyetemből és nem tudom mit csináljak! Nem merek senkit magamhoz közel engedni, mert tudom, senki nem tolerálná, hogy még találkozni sem tudunk, ha lenne valakim, itthon egyfolytában azt hallgatnám, őt jobban szeretem mint a családomat. Ha a barátaimnak elkezdek erről beszélni, azt mondják eltúlzom. Szinte biztos vagyok benne, hogy depressziós vagyok. Mit tegyek? 20/L
2013. júl. 5. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a te helyed keresnék vmilyen munkát, amit egyetem mellett is tudok végezni, és albérletbe költöznék.
2013. júl. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*helyedben
2013. júl. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Már többször elmentél dolgozni, de nem tetszett neki...és akkor mi van?? Felnőtt vagy basz-od azt csinálsz amit akarsz...
2013. júl. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
20 evesen ne nyafogj, hanem allj a labadra. Szidod meg sirsz, de maradnal meg ket evet, hogy eltartson addig, arra jo, ugye? Koltozz el, keress munkat, es eld a sajat eleted.
2013. júl. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Felnőtt vagy, az egyetemeden is van lehetőség diák szállásra. Oda elmész dolgozol közbe és minden happy.
2013. júl. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!