Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám miért ordibál velem...

Anyám miért ordibál velem állandóan? Nem neki kell fizetni.

Figyelt kérdés
Egyszer megbüntettek mert az utcán pisiltem és megint megbüntettek mert nem a zebrán mentem át ezért anyám ordibál velem, hogy miért akarok minden áron börtönbe menni meg hogy ő nem fogja kifizetni a hülyeségeimet meg ilyenek. Ennyiért nem fogok börtönbe kerülni meg amúgy is én fizet(t)em a saját pénzemből. Komolyan olyan jelenetet csinált a szomszédok előtt hogy én is kajakra azt hittem, hogy bűnöző vagyok. Mindig túloz. Felpofoz ha azt mondom neki hogy hagyjon békén. Már 1 órája veszekszik velem minden miatt. Mit tegyek?
2013. máj. 17. 13:38
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk viselkedj úgy, mint egy normális ember, és használd a wc-t meg a zebrát???
2013. máj. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
89%

Hány éves vagy? Dolgozol vagy még tanulsz?

Azért kérdezem, hogy van-e saját bevételed, vagy a zsebpénzedből fizeted az ilyeneket?


Ennyi leírásból nem tudok rendesen válaszolni.

2013. máj. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
67%
Zebra bele fér nem minden hol van zebra meg ha siet az ember lesz@rja=nem gáz, bár az utcai vizelés is szükség szerű éjszaka bele fér de nappal pl. Pest belvárosában neki álltál vizelni? :D Mert eléggé ilyennek hanzik ha elkaptak a rendőrök. :D
2013. máj. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
87%
Ezért nem tesznek börtönbe mindjárt, kifizeted a bírságot, vagy ha nincs rá pénzed, közmunkával letudod. Nálunk is tele van a város bírságot nem fizető közmunkással, kapirgálják az utcát, nyáron meg a strandon szedik a szemetet. Egyik ismerősöm nem fizette be a közlekedési bírságát, kirakták a szigetre söprögetni. Ha te erre olyan büszke vagy, hogy direkt megszeged a szabályokat, akkor fizess, vagy menj közmunkára!
2013. máj. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

Tudod hányan pisilnek még az utcán? Rakjanak minden utca végére egy vc-t. Nem vagyok pesti hanem egy kis város szélén csináltam és pont arra jöttek, a zebrànál meg nem akartam még pluszba sétálni mert nem akartam lekésni a buszt. De lekéstem és várnom kellett 2 órát.

Nyárról maradt egy kis pénzem meg járok füvet vágni pénzért.

2013. máj. 17. 13:46
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Ahol nincs zebra, ott nem bűntetnek, ha átmész az úton. A gond ott van, ahol van zebra, de a gyalogos szó szerint vizel az egészre, és utána ha elütik, akkor neki áll feljebb. Azért a másodi bűntetésed után had ne anyád legyen a hibás mindenért! Tudod, a társadalomhoz alkalmazkodni is illik, amikor az ember már veri a mellét, hogy van saját pénze és mekkora felnőtt!
2013. máj. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Tudod hányan lopnak, verekednek és törnek be helyekre? Ettől még nem normális.
2013. máj. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Csak kíváncsiságból: mennyire büntetnek utcán pisilésért?
2013. máj. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak egyszerűen peched volt a rendőrökkel, van ez így mással is. Ettől még nem leszel bűnöző, de biztosan megtanulod, hogy jobban figyelj, mert a bírság elég húzós tud lenni és jó lenne másra is.
2013. máj. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Pont csöveltél, és közben meg megveregették a válladat, hogy ejnye bejnye jó ember mit csinál itt? :)
2013. máj. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!