Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gyűlölöm a szüleimet. Nem...

Gyűlölöm a szüleimet. Nem engedtek ki a meleg felvonulásra a legjobb barátommal, mikor én nem is vagyok meleg, csak a barátom. De menni akartam. Ráadásul összevesztem apámmal emiatt aki azt mondja elfog verni. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
apám azt mondta, elfog verni a nadrágszíjjal, ami rohadtul fáj, mert 14 évesen már elvert vele egyszer és leülni sem tudtam napokig...
2013. júl. 6. 18:02
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
16%

" hiszen így egyre többen érzik úgy, hogy az ügy mellé álljanak - ahogy én is."


Csak a végén majd kötelező ne legyen..

2013. aug. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
21%
Egyetértek azokkal, akik azt mondják, hogy nem a gusztustalan, perverz, erőszakos, anarchizmusba hajló felvonulás a megoldás arra, hogy valahogy elfogadják őket a szexuálisan normális emberek. Sőt! Éppen az ellenkezőjét érik el vele: még jobban undorodnak tőlük. Az is biztos, hogy a kultúrált homoszexuálisok is elítélik ezt a förmedvényt, és nem vesznek részt benne. Ez az egész parádé nem más, mint hatalmas nagy üzlet.
2013. aug. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
22%

ha nem vagy buza akkor mi a franc keresnivalod van a buzafelvonulason?


ez olyan mintha azt mondanam hogy nem vagyok jobboldali, de elmegyek a varba a kitoresrol megemlekezo borfejuek rendezvenyere.

2013. nov. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim válasza:
56%

Szerintem meleg vagy, MERT :


-Melegfelvonulásra szeretnél menni.

-A legjobb barátod meleg.

-Csókolóztál a legjobb barátoddal. (aki ugye meleg, és veled azonos nemű)

-Apád (mint a kommentekből kiderült) nem bántott még, de te egyből az "elfenekelésre" gondoltál ha mégis bántana. Az "elfenekelés szó használata önmagában fura. Miért nem azt találtad ki pl.hogy apád fel akar képelni ?

2013. dec. 3. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
10%
Meg érted a melegeket? Apádnak kellett volna melegnek lenni és akkor nem csinált volna ilyen hülye kis köcsögöt.
2013. dec. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:
27%
Nehogy kimenj. Több okból is hülyeség . Apád miatt, mert fogpiszkáló vagy és ha összeakadsz valami olyannal az majd jól megver, nem vagy homokos, de onnantól kezdve senki nem hinné el, a barátnődet is zavarná az tuti ha van, Anyukád sem lehet más véleménnyel erról . (nem ítélem én el a melegeket de nem normális az aki oda kimegy és égeti magát, inkább otthon intézze az ilyen ügyeit, ne az utcán)
2014. júl. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
87%

"Apám sosem vert szíjjal azt csak azért írtam ki ,hogy komolyan vegyék a kérdést."


Gratulálok és még megakartalak védeni a gyűlölködőkkel szemben. Ezek után nem értem miért hinnénk el bármit is tőled.

2014. júl. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!