Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gyűlölöm a szüleimet. Nem...

Gyűlölöm a szüleimet. Nem engedtek ki a meleg felvonulásra a legjobb barátommal, mikor én nem is vagyok meleg, csak a barátom. De menni akartam. Ráadásul összevesztem apámmal emiatt aki azt mondja elfog verni. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
apám azt mondta, elfog verni a nadrágszíjjal, ami rohadtul fáj, mert 14 évesen már elvert vele egyszer és leülni sem tudtam napokig...
2013. júl. 6. 18:02
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
43%
Inkább a nadrágszijjtól ne tudj leülni napokig mintsem valami mástól :D
2013. júl. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
22%
Utolsó :)
2013. júl. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
50%

- Apa, apa, képzeld elvesztettem a szüzességem!

- Ez remek, gyere üljünk le. mesélj...

- Ja, leülni azt most nem tudok...

:D :D

2013. júl. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy NAGY KAMU KÈRDÈS!!
2013. júl. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
20%

Homárok miatt gyűlölöd az apádat? Meg is érdemled azt a szíjat.

Majd a b. zik etetnek, ha a szemét viselkedésed miatt kiraknak otthonról? Majd ők ruháznak? Azt sem tudod mit csinálj jó dolgodban.

2013. júl. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
91%
Ha az én fiam lennél, azért nem engednélek ki, mert féltenélek. Most gondolj bele, hogy tele lenne a környék ilyen begyöpösödött agresszív homofóbbal, mint az előző hozzászólók nagy része. Majd ha 25 éves nagydarab izmos srác leszel, akkor menj.
2013. júl. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
10%
Te is homi vagy. Hiába mondod hogy barátnőd van. Én ismerek egy meleget felesége és 3 gyereke van.
2013. júl. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
24%
TE NEM VAGY EGÉSZEN KOMPLETT!!!! melegfelvonulás 15 éves fejjel???? b.asszus apáddal értek egyet a nadrágszíj kapcsán! a barátodat meg cseréld le... a melegek betegek és mindegyiknek sárga házban a helye!!! lehet lepontozni, de hol normális az, ha azonos neműek csókolóznak (vagy mást csinálnak)?? rendben (nincs rendben) hogy 30 éves hapsik kinn rohangálnak bikiniben, de hogy 15 éves GYEREKEKET(!!!!!!) vonzz az ilyen dolog???? Gratulálok Magyarország! Gratulálok Európa!!! Csak magunkat minősítjük...
2013. júl. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
apám sosem vert nadrágszíjjal azt csak azé írtam h komolyan vegyék a kérdést. de tényleg nem engedett ki a felvonulásra. a barátommal meg már csókolóztam is, és nem vagyok meleg továbbra sem, soha nem fogom megválogatni hogy meleg v hetero barátaim legyenek. szal qsss-
2013. júl. 21. 06:18
 30/37 anonim ***** válasza:
100%
csokoloztal fiuval de nem vagy meleg...grt-.-
2013. júl. 21. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!