Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem akarok táborba menni mit...

Nem akarok táborba menni mit tegyek?

Figyelt kérdés
Előző évben is ebben a táborban voltam de nem nagyon volt jó,és aszüleim megint elkényszerítrnek ide.ráadásul pénzkidobás 40k ft...nem tudom mi értelme az egésznek.szóval mit tegyek??(am nem vagyok visszahúzódó,mindig a társaság központjában vagyok,csak a táborokat nem csipázom.)14/f

2013. júl. 7. 23:56
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Ha már kifizették, akkor nem mondhatják vissza. Illetve megtehetik, de nem hiszem, hogy ezért fizették be. Jövőre beszélj velük, hogy te tényleg nem akarsz ide elmenni, mondd el, hogy mit nem szeretsz benne, stb.
2013. júl. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Az előbbi kérdésednél 17 voltál...
2013. júl. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2013. júl. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Talán azt szeretnék, hogy kicsit békén hagyd őket és kettesben legyenek? Pár napra nem tudod megtenni ezt a szívességet? :D
2013. júl. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!