Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit kéne tennem anyámmal szemben?

Freezyee kérdése:

Mit kéne tennem anyámmal szemben?

Figyelt kérdés
Igyekszem neki segíteni a házimunkában de ő csak akkor is éretlennek lát. Mondjuk 3 napja munkába menet előtt mondta hogy vigyem le a szennyest mosásra. És én kedvességből nekiálltam már mosni hogy kevesebb dolga legyen. Persze megfelelően mostam ,mégis mérges lett rám mert neki álltam mosni.Elengedni nem enged el szinte sehova pedig már 15 éves vagyok. A másik nagy problémám vele az hogy nem engedi hogy barátom legyen mert szerinte még éretlen és túl fiatal vagyok hozzá. Kérlek segítsetek.
2013. júl. 8. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Apukáddal nem tudnád megbeszélni,hogy hasson egy kicsit az édesanyádra?A barát dolog az más...nem mondom hogy fiatal vagy,de még nem olyan szükséges neked barát.Lehet,hogy én gondolkodok hülyén,16 éves(lassan 17) vagyok,és nekem sincs/nem is volt még barátom.
2013. júl. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%
Már 15 éves felnött vagy? Költözz össze a barátoddal, tartsátok el magatokat, szülj gyorsan 2....3 gyereket, neveld öket becsülettel és akkor biztosan be fogja látni anyád, hogy tévedett.
2013. júl. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Nem anyáddal szemben, hanem a tükörrel szemben kellene őszintének lennek, és beismerned, hogy CSAK 15 éves vagy! Ami nem jelent felnőttséget. A tinikornak is még igencsak az eleje!
2013. júl. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát apám nem éppen ez a beszélgetős tipus..szóval nem
2013. júl. 8. 16:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak 15 éves vagy és azt hiszed magadról hogy felnött vagy?

Hát sajnálom, de elkell hogy szomoritsalak mivel te még csak egy kis taknyos vagy, a seggeden ott van még a tojás héj de neked kell barát?

Édesanyád szerintem jól nevel téged, és magamból kiindulva biztos hogy nem szereti hogy mások csináják meg az ő feladatát mert neki megvannak a saját módszerei. (Én például azt sem szeretem ha más mosogat helyettem mert nem vagyok biztos benne hogy kellően megmosta, vagy ha más takarit, mert ha látom hogy valamit nem a hejére tett ahova én szoktam ,akkór csak mérgelödök).

Értsd meg őtet is. Mellesleg a barátaidal is biztos elenged kellő időre :) És biztos csak olyan helyekre amelyekről tudja hogy biztonságosak. Mert azért valjuk be hogy egy 15 évesenk semmi keresni valója a diszkókban vagy bárakban! :) De sajnos sok szülő elköveti azt a hibát hogy elengedi a gyerekét bármerre majd ha ott lesz 20-25 éves munkanélküli ráébrednek hogy hol is rontották el.:)

Egy jó tanács: Ülj le anyudal és beszéjétek meg a dolgokat:) Mond el hogy te csak segiteni szeretnél neki de ehez tudnod kell hogy miben szabad és hogy több időt szeretnél tölteni a barátaidal de természetesen szolsz hogy hova mész. stb.

És a barátról meg anyit h a fiuk többsége csak szexre vágyik :D ha peddig te magad egy falat "friss húsnak" érzed akor hajrá :D Ők Megd*gnak és otthagynak:D csak játékszer leszel és majd siránkozol a Facebookon h jajj igy össze törték a szived s úgy ott hagytak stb.


De viszont ha nem szeretnél egy játékszer lenne akkór várj türelemel majd eljőna te időd mikor ott leszel 17-18 éves és kapsz majd a korodnak megfelelően egy barátot ki megbecsül téged és szeret-És nem csak a nemi szerved.-

2013. aug. 3. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!