Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van olyan akihez csak a saját...

Van olyan akihez csak a saját gyereke jár látogatóba, a menye vagy a veje nem?

Figyelt kérdés
Nincsenek össze veszve, de jóba sem.

2013. júl. 8. 21:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én a másik oldalról írok, a nem baj. Anyósomoz csak a férjem megy a fiunkkal, én nem. Kimondottan összeveszve nem vagyunk, csak -mondjuk úgy- nem kedveljük egymást.
2013. júl. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Apukámékhoz csak én jövök, a párom nem. Apám nincs jóban a párommal, így nem erőltetjük a találkozókat. A kérdésben tudom, nem konkrétan ez szerepelt.
2013. júl. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Amióta terhes vagyok, és amíg a baba pici lesz, addig csak a férjem vonatozik 400 km-eket a szüleihez (eléggé rosszul voltam már az elején is). Ők persze jönnek hozzánk autóval, és ez így jóval kényelmesebb nekünk :), én kedvelem a férjem szüleit, de kiadásnak sem utolsó ha ketten mennénk.
2013. júl. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm! (nálunk a helyzet, csak a lányomat szeretném ha jönne a gyerekkel)

Nem kötelező nekem szerintem elfogadni azt aki látványosan tönkre teszi őket!

2013. júl. 8. 22:00
 5/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Meg vagyok nyugodva, bánatomban találtam ki ezt a megoldást!

Rá akarom bírni a lányomat jöjjön a kis unokámmal, mert hiányzik a csepp 3 éves kis fiú nagyon!

2013. júl. 8. 22:06
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk anyukám szüleihez csak anya, a tesóm meg én megyünk. Apa nem. De megértem. Nem kedvelik őt.
2013. júl. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

#6 Köszönöm!

Valahogy nem tudom megkedvelni, de a gyerekem szeretem, ha nem is értek vele egyet mindenben!

2013. júl. 8. 22:16
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak én megyek a gyerekekkel a szüleimhez, a férjem nem. Apámmal nem jönnek ki jól, anyummal viszont szoktam beszélgetni, mikor jön értünk. DE - ez akkor működik, ha semmi, de semmi rossz szót nem szólnak rá! Ahogy ezt tennék, jönnék el én is. Mondjuk alapjuk sincs rá, szvsz hülyeségen kaptak össze, és mind a kettő önfejű :)
2013. júl. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Anyósomhoz nem járok, hiszen az elejétől kezdve becsmérelt, aztán édesanyámra szólt be, végül megtudtam, hogy 90 éves nagyimnak is sikerült kanyarintania egy nem éppen kedves mondatot, azóta nem vagyok eljátszani a kedves menyet. Sőt, nem is veszem emberszámba.

Soha semmi rosszat nem tettem, dolgozom, a vezetéknevemet nem tudja, össze-vissza beszél, egy fotelban ül és dohányzik, 20 éve nem ment ki a kertből ez a nőszemély... Nem kedvelem.

2013. júl. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak vigyázz ezzel. Anyám egy léhűtő senkinek tartja a férjemet,-csak mert most 4 hónapig nem volt munkája, és anyagilag kissé megzuhantunk- amit nem is rejt véka alá. Nem értem az okát, mert amúgy dolgos ember, napi 16-18 órát is dolgozik, ha éppen úgy jön össze, és a rendes munkája mellett maszekol is rendszeresen. Most volt egy nehezebb időszak, de ilyen előfordul. nem iszik, nem nőzik, nem ver, szeret, sőt, imád engem, és a gyerekeket is, mert értem, tényleg, hogy anyámnak mi a baja vele. De már nem is érdekel. Már ott tartunk, hogy akárhányszor átmentünk hozzá a gyerekekkel, csak azt magyarázta, hogy váljak el a férjemtől. Na, a nagylányom erre jobban kiakadt, mint én. Én főleg azt vettem zokon, hogy már a gyerekeket is próbálja az apjuk ellen uszítani, a többi lepereg. Már én sem megyek át hozzá pont ez miatt. Szóval, vigyázz, ha a látogatásokból kiiktattad a férjet, azért ne legyen egy rossz szavad se rá, mert elmarod a gyermeked.
2013. júl. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!