Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan győzhetném meg anyát?

Hogyan győzhetném meg anyát?

Figyelt kérdés
Szeretnék szülinapomra egy kutyát,de ő max.csak szoba kutyába menne bele,de lehet még abba se mivel drága.Lehetne olcsóbban valahol beszerezni Yorkshiret?ÉS hogy tudnám a felelőségemről biztosítani őt?

2013. júl. 9. 12:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Yorkie-t be tudsz szerezni menhelyről is, sőt szinte bármilyen kutyát, és csak egy jelképes összeget kell fizetni érte.

A felelősségről biztosítani nem tudod, maximum bizonyítani, ha megkaptad a kutyát, és ellátod rendesen.


[link]

2013. júl. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%

Nem a kutya drága, hanem a kutyát tartani drága. Főleg az ilyen kis patkányokat. Én tudom, van egy wesztim meg 2 yorkim :P


Nem zabálnak ám meg bármit, maradékon tartást nyugodtan el is felejtheted.

Minden szartól allergiásak, spéci sampon meg táp nélkül szét vakarják magukat szegények.


Aztán chippelés, oltások is egy vagyon minden évben.


Lakásba kutyát tartani meg tiszta szívás, egy napra nem tudsz elmenni, mert akkor ki fogja megsétáltatni a kutyát...

2013. júl. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

tudom,tudom,de nem szobakutyát meg nem kaphatok,mert költözünk el társasba valószínű..

összegyűjteném rá a pénzt:)

köszönöm^^

2013. júl. 9. 12:58
 4/21 anonim ***** válasza:
ha költöztök el társasházba,akkor kilőve a nagyobb kutya is. Szoba kutya sokkal jobb. Nekem német közép spiccem van. Tényleg nem eszik meg akármit. Pénzbe is van,havonta elég rendesen. Nekem 2 évembe tellett,mire megengedték a szüleim. Már 4 éve lakunk együtt az én kis csöppségemmel,és imádjuk egymást! :)
2013. júl. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy anyukád annyira drágálja a kutya tartását. Biztosan megbízhat benned, hogy te fogsz rá vigyázni? Volt már háziállatotok korábban? Segítettél akkor? Hajlandó vagy reggel suli előtt is levinni sétálni? Lemondasz arról, hogy iskola után a haverokkal lógj, mert haza kell menned kutyát sétáltani? Tudod, hogy mivel kell etetni, és fogod is rendesen időben etetni? Elviszed oltásra vagy ha beteg orvoshoz? Takarítasz utána?

Gondold ezeket végig.

2013. júl. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Igen,volt már előtte is kutyám,és tudom mi az ,hogy felelősség.Beaglem volt,szóval egy elég népszerű kutyáról beszélünk.Sajnos elpusztult,és anyát nehezen veszem rá egy másik kutyára.Gondját viselném ,és tényleg nagyon szeretném csakhát nem rajtam múlik..

HA tudtok oldalakat erról a kutyafajtáról linkelhetnétek is!:)

A kennelek amúgy mik?Örökbe lehet fogadni onnan is?:O

2013. júl. 9. 13:14
 7/21 anonim ***** válasza:
A kennel szerintem a tenyésztő. A tenyésztők nagyon drágán adják a kutyát, de jól szelektálják a szülőket, szóval jó eséllyel nem lesz allergiás mindenre, mint az előző válaszolóé. Mivel egy ilyen kutya drága, szerintem is menhelyről hozz, vagy a fajtamentők adnak még ingyen kutyát. Amit kerülj, az a szaporító, aki rakatra elleti szerencsétlen kutyákat, aztán ilyen 10-20 ezrekért sózza őket minden jött-ment emberre.
2013. júl. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
És tudsz jó menhelyet,ahol kölyökkutyák is vannak és fajtiszták?
2013. júl. 9. 13:22
 9/21 anonim ***** válasza:

minimenhely.hu

noeallatotthon.hu

2013. júl. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Kutyákkal azért elég sok a gond, meg szerintem nem igazán való társasházba...Más háziállaton nem gondolkodtál? Pl: cica, hörcsög, papagáj, hal, mókus?
2013. júl. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!