Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzhetném meg anyát,...

Hogyan győzhetném meg anyát, hogy fogadja el a választásom?

Figyelt kérdés

Szakács szeretnék lenni,de anya ezt nem akarja,mert szerinte rossz szakma.Nem tudom miért gondolja ezt,nem hajlandó érvelni.

Én magam döntök,elég önfejű vagyok.Leadtam a jelentkezésem 3 iskolába és köztük Szakács szakmára is.Kitöltöttem egy tesztet és felvettek.Nagyon örülök,úgy érzem közel áll hozzám,imádok enni és főzni is:)

Ezenkívül ha jól tudom szakács mindíg kell és külföldön is elhelyezkedhetem vele.

Szerintetek rossz ez a szakma?


2011. aug. 13. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért lenne rossz?

Ha tényleg ezt akarod, akkor semmi nem rossz.

Hajrá!

2011. aug. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem sok beleszólása van. olyan szakmát válasz, amit szeretsz csinálni, és közel áll hozzád. ha jól beletanulsz, külföldre is mehetsz, ott jobban keresnél. :D
2011. aug. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A szülők mindig jót akarnak, de nem kell mindig rájuk hallgatni. Sokszor azt akarják a gyerekük sorsának amit ők nem voltak képesek valóra váltani. Ha te úgy érzed, hogy szakács akarsz lenni akkor legyél az. Benne van a pakliban, hogy később megbánod, de akkor meg tanulsz a hibádból. Ezzel nem azt mondom, hogy soha nem kell a szülőkre hallgatni, mert igen is csak jót akarnak nekünk, tapasztaltak, de ha valamit nagyon szeretnél akkor azt ne szalaszd el. Sok sikert! :)
2011. aug. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Te döntöd el, mi a jó neked, milyen életet szeretnél. A leírtak alapján ez a hivatásod. Hajrá!
2011. aug. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Jó szakma semmi gond vele!Ha te is ezt szeretnéd pláne az már fél siker egy szakma tanulásánál.A tanulásnál ha jönnek gondok problémák a szakma szeretete át fog segíteni ezeken.Bátran vágjál bele!Sok sikert!
2011. aug. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én is úgy gondolom,hogy fontos,hogy szeressem a szakmám,így tanulni is könnyebb és majd a munka is az lesz.

Anya meg akkor remélem beletörődik.

Köszönöm a biztató válaszokat!:)

2011. aug. 13. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!