Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek is "el van eresztv...

Szerintetek is "el van eresztve" anyám? Mit reagáljak ilyenkor?

Figyelt kérdés

4 napja sírt nekem, hogy el akar válni már végre apától, de milyen szörnyű munkahelye van, fel fog mondani (már beadta a felmondását), és hogy így nem tud majd elköltözni innen.

Na ehhez hozzáteszem, hogy neki az volt a baja ezzel a melóval, hogy "csak" 100.000 ft-ot keresett, nem 120.000 ft-ot(érettségije sincs). Ráadásul ezt mind napi 3-4 óra munkával kereste!!


Én diákmunkázok, sz-patnak napi 8 órában 550 ft-os órabérért...

Ezek után hogy reagáljam le ezt?? Ma inkább még haza sem mentem, nincs kedvem ezt hallgatni, miközben odaadnám a kezem azért a melóért!


2013. júl. 9. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Én is örülnék inkább anyud helyében, hogy érettségi nélkül nőként 100e-t vágnak hozzám havonta, pláne hogy sokan diplomával keresnek ennyit, vagy érettségivel napi 8órában úgy, hogy van egy rakat túlóra, de nincs kifizetve. Most nem azt a világot éljük, hogy ha nem tetszik egy százezres fizetés, nem baj, felmondok, keresek jobbat...leléphetne a realitások talajára, mert nem fog találni olyat, ahol bizonyítvány hiányában 120e-t adnak majd. Vagy még arra gondolnék, hogy nincs kedve dolgozni.
2013. júl. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Mit dolgozik anyud?
2013. júl. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Életében csak ez a munkája volt eddig, kb 7 hónapig dolgozott itt.

Sosem keresett munkát, ezt is kb hozzávágták.


Csak nem értem akkor meg miért bőg, hogy nem tud elválni.

2013. júl. 9. 18:22
 4/7 A kérdező kommentje:
Irodában dolgozik.
2013. júl. 9. 18:22
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Akkor jól sejtettem, inkább az a baja, hogy nem akar dolgozni. Pedig rengetegen örülnének egy 100e-ft-os fizunak ...
2013. júl. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez az, és pont nekem panaszkodik!! Ma is 8 órát álltam, 10 perc ebédszünetem van és ennyi.
2013. júl. 9. 18:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Őszinte részvétem,ilyen emberekkel nem lehet mit kezdeni,sajnálatos hogy a saját gyerekének kell "megnevelni", lehet,hogy szembesítened kéne saját magával,ráférne.
2013. júl. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!