Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan reagáltak a ti szüleite...

Hogyan reagáltak a ti szüleitek arra, hogy nem vagytok szüzek?

Figyelt kérdés
3 napja feküdtem le először a barátommal (4hónapja vagyunk együtt, 14/L és 16/F), anyukám nagyon csalódott volt hogy nem bízhat bennem, hogy nem szóltam előtte.. (?) Apukám pedig most jön át megbeszélni , anya elmondta neki (nem velünk él), anya mondta hogy egy időre tiltani fognak tőle, azaz kettesben nem találkozhatunk, meg ne nagyon tervezzek magamnak programot.. szobafogság kb. nektek hogy reagáltak a szüleitek erre? jó megoldás a tiltás? lehet meggyőzni őket valamivel?
2013. júl. 10. 16:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%
Hát nem csodálom, mert 14 évesen elég korai. De amúgy sehogy nem reagáltak rá, mert nem mondtam el. Minek? A szex a magánügyem. Aztán egy idő után gondolom rájöttek, hogy csak csinálom már. Amúgy jó viszonyom van velük, de én el nem tudtam volna képzelni, hogy ilyenekről dumáljak anyámmal. Most se tudom.
2013. júl. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
81%

én nem 14 évesen és nem egy fiatal kapcsolatban vesztettem el. nem is kellett volna beszámolnom róla, de azért elmondtam anyukámnak. Annyit kérdezett, h és jó volt? Pedig ő az a fajta aki alapvetően annak híve, h várjunk a házasságig


Megértem anyukád aggodalmát, mert kislány vagy még és felelőtlen döntést hoztál szerintem is egy komolytalan kapcsolatban, emlékszem a 15 éves szerelmemre, hát elég vicces utólag az egész

2013. júl. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
81%

Ha 14 éves lettem volna, nem hiszem, hogy örültek volna neki...

Védekeztetek?

2013. júl. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
81%
Atyaég, te 14 évesen miért fekszel le bárkivel? Túl fiatal kislány vagy még ehhez.
2013. júl. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
85%
14 evesen lefekudtel a baratoddal, akkor nem csodalom, hogy csalodott. Majd te is csalodott leszel, ha a lanyod ennyi idosen csinalja. Most biztos azt gondolod, nem ertjuk meg a mai 14 eveseket, meg mindenki ezt csinalja, de hidd el mi is ugyanigy gondolkoztunk ennyi idosen. Aztan kesobb megertettunk egyet s mast. Ki a sajat karan, ki a masen. Remelem te az utobbi leszel.
2013. júl. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
17%

Nyilván más a férfiak és nők megítélése, engem férfiként az apám látott el a leghatásosabb tanáccsal: adott egy doboz gumit és figyelmeztetett, hogy a szex nem ér annyit, hogy az egész életem elcsesszem miatta, szóval használjam is.


Nem balhéznék akkor sem ha a lányom mondaná el, hogy már nem szűz 14 évesen, de onnantól már nem is kezelném a kislányomként. Felnőtt nőként bánnék vele, aki képes vállalni a felelősséget mindenért az életben.

2013. júl. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
68%

14 évesen lefeküdtél a barátoddal akkor ne is csodálkozz ha csalódottak és szobafogság lesz belőle. Én is ezt tettem volna a helyükbe.


Amúgy meg mikor én vesztettem el a szüzességem nem szóltak semmit a szüleim, bár nem is 14 voltam....

2013. júl. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
6%

én sem mondtam el, de jóval idősebb voltam, mint te.

persze azért rájöttek, ők sem hülyék.

2013. júl. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
55%

Először is korai volt nagyon! Másodszor hogy várják el, hogy őszinte legyél velük így, hogy elmondtad és büntetést kaptál. Mondd nekik azt, hogy ezek után semmit se fogsz elmondani. Amúgy nekem nem örültek volna, de a szobafogság, meg az eltiltás nem vezet jóra.


Minden esetre 14 évesen tényleg NAGYON korai!

2013. júl. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
55%

1f évesen elég fiatal vagy még ehez..igaza van anyukádnak, én is csalódnék és dühös lennék, hogy a lányom már 14évesen szexel.

Tudom, hogy ma már más világ van meg gáz ha valaki szűz, meg minél hamarabb túl "kell" esni a dolgokon mert ezt látja manapság az ember, de elég kiábrándító.Kislány vagy még.

2013. júl. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!