Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti szoktatok testi fenyítést...

Ti szoktatok testi fenyítést alkalmazni?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok róla? Ha szoktatok,milyen gyakran és milyen súlyosat? Arra gondolok,hogy pl. valaki szerint egy két pofon elmegy de valaki annyira sem fenyíti a gyereket. Személy szerint én ellene vagyok.
2013. júl. 10. 21:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Én az asszonyt szoktam, alulról fenyíteni! Néha muszáj!
2013. júl. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%
Ellene vagyok én is, nem alkalmaztam, és nem is fogom. Bár azt gondolom hogy amikor fiatal voltam, rám rám fért volna 1-2 büdös nagy pofon. Apukám úgy "tanította" meg a húgomat 3-4 éves korában arra, hogy ne fogja meg a kést, ollót hogy rácsapott egyet a kezére ha megfogta. Nem tartom jó dolognak, de hasznos volt, az tény.
2013. júl. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%
van gyereked?
2013. júl. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%

2es!


Erre az én ismerősöm csak annyit csinált, hogy megtanította a gyerekének hogyan kell használni az ollót és kést...

2013. júl. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
29%

Ha a szép szó nem használ, akkor egy fenékre verés szükséges

Azért van ma annyi elkényeztetett hisztis gyerek, mert mindent ráhagynak. Ha csak magyarázol nekik, akkor megtanulják, hogy ez csak duma, következmények nélkül.

2013. júl. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem ajánlott. Nézd meg a mai gyerekeket nagyon durva ahogy viselkednek játszótereken látom ahogy k. anyázva rohangálnak az ilyen 5-8 évesek. Állam leesik. 19 éves vagyok ha olyat csináltam kaptam is nyaklevest de ettől lettem egy normális ember. A mai kölyköket bedobják az internet elé legalább nem kell velük foglalkozni de ez úgy eltorzítja őket, hogy az brutális.
2013. júl. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
27%

Ti totál idióták vagytok. Azért mert leírtam hogy apám -nem én! APÁM! - mit csinál a gyerekkel lepontoztatok?! Ha ti erre élveztek bakker...


2. voltam

2013. júl. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
Faterom többször megütött minket kisebb korunkban, kisírtuk a szemünket, de tisztelni nem tudom, csak féltünk tőle. Anyukám lelki terrort alkalmazott, de őt tisztelem és szeretem, sosem emelt ránk kezet,pedig 3 gyereke van és mi mindig vittük egymást a rosszba :) Nem hiszem, hogy szükség van a testi fenyítésre, bár néha lehet, hogy elkél egy saller, pl. amikor a gyerek ordítva fetreng a téren, mert nem kapott csokit. De csak nagyon drasztikus esetben, és akkor sem akkora pofon, hogy eleredjen az orra vére, mint ahogyan én kaptam kb. 4 éves koromban valami kis apróságért :(
2013. júl. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%
Egy-egy atyai, vagy anyai pofon belefér, de szerintem inkább példát kell mutatni, nem pedig erőszakkal rákényszeríteni a gyereket egy olyan útra, amire szép szóval és türelemmel is lehet. Az az érdekes, hogy hiába verik szét a gyereket egyes szülők a nevelés érdekében, ha a példájuk annak a szöges ellentéte, amit mutatni akarnak. És akkor lehet sápítozni, hogy jaj, kislányom, nem így neveltelek, mekkorát csalódtam... egy nagy lehúzás az egész. Szerintem a gyerekneveléshez nagy türelem kell. Nem mintha én szülő lennék, csak abból indulok ki, amit látok magam körül...
2013. júl. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
24%
Csak azért mert csokit akar a gyerek ki osztanäl neki egy pofont? Én ilyenkor megveszem neki amit akkar és megnyugszik és még nem is keltek benne valami rosz ember képet
2013. júl. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!