Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői vacsorán helyhiány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői vacsorán helyhiány miatt nem tudunk klasszikus "U" alakù ülésrendet alkalmazni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
30 fős kis esküvőről van szó, sajnos a hely adottsága miatt nem lehet elrendezni sehogy az asztalokat, csakis külön minden asztalt, mintha natúr étteremben lennénk. Ezáltal sokan lesznek háttal egymásnak, sőt, a párnak is. Lehet így is jó a hangulat? Amolyan esküvői? Volt már valakinek ilyen gondja?

2013. máj. 28. 14:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy lehet jó a hangulat :)


Manapság Amerikában van egy olyan divat is, hogy a pár külön 2 személyes asztalnál eszik, szóval ne legyen gond, hogy nem nálatok ülnek/nem látnak.


Gondolom ha 30 fő, akkor a legtöbben jól ismerik egymást, főleg közeli család és barátok. Rendezzétek őket olyan 4-6-8 fős csoportokba az asztalok nagyságától függően, ahol mindenki ismer mindenkit, úgy kellemesen ellesznek, nyugi :)

2013. máj. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%

Jézusatyaúristen!

Ültesd őket TY-be.:)))

2013. máj. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
ha ezt nézed, a körasztalosnál is csomóan háttal ülnek, mégis egy nagyon trendi elrendezés manapság!
2013. máj. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
2-es te magadtól vagy ilyen tapló, vagy valaki sùgja?
2013. máj. 28. 15:26
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Voltam olyan esküvőn, ahol kör alakú asztalok voltak, nem volt semmi gond. Az asztalpárokat jól illesszétek össze, ismerősöket egy asztalhoz, vagy hasonló korabelieket... fontos, hogy tudjanak egymással beszélgetni.
2013. máj. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a 2-es nem taplóságból, csak viccből írta, én elmosolyodtam rajta :)


Szerintem nem lesz gond belőle, ha nem U alakban ülnek a vendégek, voltam már én is több olyan esküvőn is, ahol máshogy kellett megoldani az ültetést, és így is nagyon klassz volt a hangulat. Ha a pár vidám, és szereti egymást, és a vendégek is örülnek, akkor minden simán jó lesz, sok boldogságot! :)

2013. máj. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Mindenkinek! :)
2013. máj. 28. 19:39
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, vicceltem, de mindegy. A TY, az egy szép forma lenne.

Mi 37-en voltunk a lagzin és nem volt ülésrend, sem együtt evés, sem protokoll, hanem, amolyan állófogadásként szerveztük, mindenki oda ül, akkor eszik, amikor akar. Nagyon jó hangulatú lett, életem legszebb napja, anyósom persze utálta (berúgott az elsó félórában:), és felszabadult volt az egész.

2013. máj. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, nem is emlékszem, hogy voltak az asztalok, azt hiszem külön, kis szigetként, mindegyik, volt terasz, ott összetoltuk, ahogy a társaság éppen kívánta. Nagyon jó volt.:)
2013. máj. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Bocsii:) Csak tudjátok, divat itt offolni ezen az oldalon..

Mindegy, félreértettem:)

2013. máj. 28. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!