Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan dolgozam fel azt h...

Hogyan dolgozam fel azt h nincs senki rokonom aki biologiailag is az nem csak nevileg?

Figyelt kérdés

Nem tudom ki szult meg....meg a keretlevelembe sincs beirva az apam neve...amiota az eszemet tudom neveloszuloknel elek akiknek halas vagyok amiert szeretnek meg minden...de azert tudni akarnam ki is az anyam...mert olyan rosz erzes,h a neveloszuleim rokonsagaban mind okos gyermekek vanak s en csak buta vagyok...mindig asztmondjak,hogy en 100x tobbet kell dolgozak az eletben h elerjem a celom mind masoknak...olyan rossz erzes,h az osztalyban "árvaházinak" csufolnak mert nincsen edesanyam...

tehetek en rola,h ezzt tortent? :((((( Ha kirandulni lehet a suliba nkm kell egy papir h valaki valalja a feleloseget ertem...ha nem valalja senki akkor nem tudok menni...es hat minek is valalnak az iskolaban a tanarok irasban a feleloseget ertem..? Az egyik tanar asztmonta nem valalja a feleloseget ertem mert a vegen ongyilkos leszek...Mar 2 eve ez van....es a legrosszab az egeszben h nem tudok semmit se csinalni ezek ellen...de ha megis tudnek akkor mit? :(((((


2013. júl. 13. 00:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
most ez egy kamu kérdés? csak mert egy tanár alapból vállalja a felelősséget az összes diákért, amikor elviszi kirándulni, szóval totál értelmetlen számomra amit írsz.
2013. júl. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
"es a legrosszab az egeszben h nem tudok semmit se csinalni ezek ellen...de ha megis tudnek akkor mit? :(((((" hogy most elmész aludni!
2013. júl. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
57%
Ne minket fárassz ilyenekkel kérlek...
2013. júl. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Normalumisab valaszt nm tutok irni?
2013. júl. 13. 00:49
 5/17 A kérdező kommentje:
Normalisab*
2013. júl. 13. 00:50
 6/17 anonim ***** válasza:
48%
Nyominger hü'e gyerek aki túl sok Harry Pottert olvas...
2013. júl. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

"amiota az eszemet tudom neveloszuloknel elek akiknek halas vagyok amiert szeretnek meg minden."

- ez a lényeg- szeretnek,nevelnek és Te hálás vagy, hálás, ami fontos, és nagyon jó..

Ha a vér szerinti szülők lemondtak rólad, nem biztos, hogy olyan fontos kutatni utánuk. De úgy gondolom, mikor eljön az ideje, megtudod majd.

"a neveloszuleim rokonsagaban mind okos gyermekek vannak s en csak buta vagyok.."

-ez biztos nincs így. Meg kellene találnod, ami érdekel, amivel szeretnél foglalkozni, nem csak muszájból, hanem mert érdekesnek tartod. Mi érdekel? Hány éves vagy? énekelni, írni, rajzolni szeretsz-e? Diák-színjátszó körbe van-e lehetőséged bejutni? Az jó lenne, ott dramatizált élethelyzetekben sok minden megérthető az emberről, a világról.

2013. júl. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

első összefoglalta, egy tanár mondhatja azt,hogy nem visz egy gyereket ha arra tényleges oka van (a gyerek bajkeverő, vagy teljesen instabil esetleg komolyabb betegsége van) bár egy önhibáján kívül nehezebb esettel sem így viselkednek, hanem beszerveznek még egy felügyelőt, vagy sokkal inkább magát a szülőt.


kamuszagú a kérdés, ha mégsem akkor válts sulit

2013. júl. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolso valaszolo koszonom a jo tanacsod...14 leszek...szeretek olvasni irni es rajzolni...mind hobit.....hat lehet nm ilyenkor kellet volna kiirnom a kerdest...de eszt erzem.most s ugy gondoltam h ki irom gyk.
2013. júl. 13. 01:05
 10/17 A kérdező kommentje:

Nalunk mar csak igy van.

.nem vagyok rossz..vagy ilyesmi..nincs betegsegem se..de megse valalja senki a feleloseget...iskola valtas kizar mivel 8-os leszek...

2013. júl. 13. 01:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!