Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apukám piszkál mert szerinte...

Apukám piszkál mert szerinte keveset eszem és vigyázok az alakomra, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Apukám 72 éves, a régi konyha híve ( a saláta nem étel, a zöldség nem köret, a vacsora legyen késő este, nehéz zsíros kaja, legyen mindig leves, müzlivel és zabpehellyel a kutya nem lakik jól). 168 cm és 60 kiló körül van, mégis meg bír enni 10(!) tojásból rántottát, 30 dkg kenyérrel. Én nem vagyok nagyevő az egészséges ételek híve vagyok. De nagyon nehéz úgy hogy mindig kritizál. Pl: ettem két szendvicset reggelire ő mondta hogy nem vagyok normális, mert legalább 4-5 szendvicset kéne ennem. Ráadásul vagy 5x elmondta hogy csinál nekem még 2őt Hol van ebben a mértékletesség? Meg ugye régebben a lapostányérok jóval nagyobbak voltak. Én vettem magamnak egy modern lapostányért ami jóval kisebb. Erre megkérdezte hogy miért süteményes tányérról eszem az ebédet. Most járok ECDL tanfolyamra, ahonnét 3ig nem kerülök haza. Ilyenkor szendvicsebédet eszem. Apa meg melegíti az ebédet, mondom hogy ettem, erre balhé van... Ha a városban vagyok felhív csak azért hogy nem vagyok-e éhes!! Ő nem tud főzni, főtt ételt sem nagyon szokott enni. Ebédet sem eszik, az sem tudja mi van a hűtőben...ő konzerven, kenyeren, májkrémen, zsíron, margarinon, meg tojáson él. Nagyon idegesítő..mit tegyek??
2013. júl. 14. 08:11
 1/5 anonim ***** válasza:
egyik füleden be a másikon ki...
2013. júl. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el.
2013. júl. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen érdekes hogy csak 60 kiló és mégis annyit tud enni mint egy ló, nálam itt dőlnek meg azok az egézségesen eszem, egézségesen élek baromságok, parasztvakítás és a sok hülye beveszi és megveszi ugyanazt a duplájáért.
2013. júl. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Aha...40 éves kora óta érszűkülete van, magas a vérnyomása, a koleszterinje, 8(!) percet nem bír futni, pedig az orvos szerint kéne...és én vagyok a hülye, mert bírok 20 percet futni és bírok 40 fekvőtámaszt pihenés nélkül
2013. júl. 14. 12:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Én apám is ilyen, minden ételt extra sósan kell enni, mert a pia és a cigi miatt nem érzi az ízeket. Extra zsíros ételek vannak, mindig sertés, vagy valami ilyen ocsmányság. És ha anyám egészséges ételt mer csinálni, ami neadjisten nem hizlal és nem egy zsírkocka, akkor kiveri a balhét. De engem nem érdekel, ha rossz otthon a koszt, vagy csinálok valamit magamnak, vagy veszek mirelit ételt. Mindig van vész esetére egy kis mirelit bekészítve a hűtőbe.
2013. júl. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!