Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Majdnem két hónapot jártam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majdnem két hónapot jártam egy fiúval akit nagyon szerettem és még mindig szeretek pedig már 6 hete szakított velem! Azt állította h szerinte keveset voltunk együtt. Vajon lenne még esélyem nála?

Figyelt kérdés
Hogyan szerezhetném vissza?
2009. nov. 15. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Mennyit voltatok együtt? Mármint ami neki kevés volt... mert lehet, h kamu indok volt. Hány évesek vagytok? Azóta dumáltatok?
2009. nov. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
minden nap kint voltam vele még buliban is voltunk. én 14 ő 16. beszéltem vele de max. annyit h mizu mizu?
2009. nov. 17. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!