Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Keressem tovább...

Mit tegyek? Keressem tovább vagy hagyjam? De mégis az apukám.

Figyelt kérdés
A szüleim elváltak.Anyával élek 2007 óta.Apa egyáltalán nem foglalkozik velem.Anyukámat sem támogatja és engem sem keres.Lassan 3 hónapja nem is beszéltem vele.De nekem hiányzik és néha felhívom beszélgetek vele, teljesen normálisan mintha érdekelném úgy válaszol, de ennyi.Ahogy lerakom a telefont ugyanaz történik nem beszélünk hónapokig.Évente maximum 4-szer találkozok vele.

2013. júl. 15. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hívd fel Karácsonykor, meg a szülinapján, és kész.

Elhiszem, hogy fáj neked, de az sem lehet kellemesebb, amikor hétszámra hiába várod a jelentkezését.

2013. júl. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem probalkozz minnel tobbet beszelgetni talalkozni vele. Probald meg neki is elmagyarazni, hogy megis csak az apukad akkor hat tobbet is legyetek eggyutt. Velem is ez volt (csak kicsitt szorosabb volt a kapcsolat) es mar csak akkor vettem eszre hogy mennyire keveset voltunk eggyutt, amikor meghalt.. :( .. szoval hasznald ki a nyarat, szervezz programokat, hogy minnel tobbet vele lehess. Ha o nem tesz semmi azert hogy egyutt legyetek legalabb te tegyel, attol mert o olyan neked nem kell .. sok sikert
2013. júl. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Keressem tovább vagy hagyjam?"

Az érdeklődés úgy látom egyoldalú. Szerintem ne erőltesd.

A kapcsolatot persze nem kell megszakítani, évente párszor hívd fel nyugodtan.

2013. júl. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én apukám 10 éve 15 évesen hagyott ott minket egy másik nő miatt.Lett egy közös gyerekük,de azóta a csaj lelépett és a húgom apámnál maradt.Jobbik eset,de velünk (3-an vagyunk tesók) alig foglalkozik,velem meg főleg.

A kisebbik Öcsém az aki többet kommunikál vele,sőt 2 évig nála is lakott,annyira apás,de azóta ő is anyuval él.Ikertesómmal is csak néha,de velem szinte soha.Addig kommunikált velem,amíg megköszönte,hogy vásároltam/szereztem a lányának vagyis a hugomnak ruhákat,hogy a nyáron ne téli göncben legyen.Amúgy a 2 kezemen meg tudom számolni,hogy a 10 év alatt mennyit beszéltünk és elég az egyik kezem,hogy hányszor találkoztunk.A 3,5 éves lánykámat eddig 3x látta,abból utoljára fél napot vigyázott is rá.A 22 hós fiamat 2x és az első alkalommal egy 5 percre,mert még egy fél órát sem tudott volna várni a következő vonatra...

Csúnya dolog,de épp a minap gondolkoztam el rajta,hogyha történne vele vmi,meg tudnám-e siratni?!

Anyukámat semmiben sem támogatta,minket pláne.

2013. júl. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Találkozzatok és mondd el neki, hogy mit érzel. Ha utána se fog feléd érdeklődést mutatni, akkor sajnos azt kell hogy mondjam, nem érdekled Őt. Egyszer majd talán rájön, hogy van egy gyereke, akivel igenis tartani szeretné a kapcsolatot, csak kérdés, hogy Te hogy fogsz hozzá állni.

Az én apám 1 hónapja jelentkezett 5 év után először és madarat lehetett volna velem fogatni, amikor 2 hete találkoztunk. Nem kell feladni, csak egy kis idő kell, hogy rájöjjön arra, hogy van egy gyereke!

2013. júl. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha azt érzed, h nem kíváncsi rád, hagyd a p.-ba. Miért kéne mindig neked keresni?
2015. aug. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!