Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kilátástalan a helyzetem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kilátástalan a helyzetem, mégis mit tegyek? Ráhagyjam? Keressem? Mi legyen?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok!4 éve ismerek egy srácot, régebben jártunk, de édesapja nem bírt, és ezért szétmentünk, ez nem volt több 2 hónapnál!Most 4 év elteltével teljesen véletlenszerűen összejöttünk, jóvolt minden!Rengeteg szép program, bemutatott apujának, aki csak hallásra ismert engem!Egész szépen kijöttem vele!A szüleim nem bírják a srácot, olyan szinten, hogy nem is jöhetett hozzánk. Ennek az oka, hogy négy éve elég rossz korszakomat éltem, és bár Petinek smemi köze nem volt hozzá, anyáék mégis hozzá kötik ezt az időszakomat! Egy kicsit behisztiztem, és azt mondta elszakadt benne vmi, de mégis írja h hiányzok neki, meg hordta érettségin a karkötőt amit csináltam neki!
2011. jún. 26. 13:34
 1/6 A kérdező kommentje:
Kiegészítés: azt mondták a szüleim, hogy vagy a srác, vagy a családom!Én ezt elmondtam Petinek, ő pedig azt mondta hogy csak időre lett volna szüksége, de így majd csak akkor ha már nem élek együtt a szüleimmel. Na most ha később igen, akkor most is, ha most igen, akkor később is.!Sztem!De várom a tanácsokat, tapasztalatokat!
2011. jún. 26. 13:39
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem ... beszélj anyukádékkal hogy az 4 éve volt ...

most meg boldogvagys ^^

2011. jún. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem vagyok boldog, mert szakított Peti hétfőn este! Anya az meg hajthatatlan, sajnos nem a legjobb családban élek:/..
2011. jún. 26. 13:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Lassan felnőtt leszel, esetleg el is költözhetsz...
2011. jún. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De az nem olyan , mintha cserben hagynám a családom?:(
2011. jún. 26. 13:43
 6/6 napietus ***** válasza:
cserbenhagynád :D? éhenhalnál, drágám 2 hónapon belül, azon kívül nem vagy nagykorú, nem mehetsz a szüleid tudta és engedélye nélkül sehova. egyébként sztem hagyd a francba. eleget elmond a srácról, hogy egy 13 éves gyerekkel járt (mondjuk rólad is, meg a neveltetésedről is).
2011. jún. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!