Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy sikerül bíznotok magatokb...

Hogy sikerül bíznotok magatokban, ha nem támogatja a családotok az elképzeléseiteket?

Figyelt kérdés
2013. júl. 16. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen sikerült, mert nem a családomtól vártam hogy anyagilag vagy lelkileg támogassanak. Ismerem őket, tudtam mire számíthatok velük kapcsolatban. Így nem is kértem sem a támogatásukat sem a segítségüket.
2013. júl. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Rendesen. Önálló ember vagyok, önálló elképzelésekkel. Ha bizonytalan vagyok, akkor kikérem a családom véleményét, de a végső döntést én hozom meg, és az elhatározásaimat megvalósítom, ha tetszik, ha nem. Ezt el is fogadja mindenki, hiszen végső soron a saját életedet úgy irányítod, ahogy szeretnéd. Ne legyél túl öntörvényű, hallgass meg másokat, de ha valamit igazán szeretnél, akkor ne hagyd magad eltéríteni! :)
2013. júl. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
én sem kérem a támogatásukat anyagilag, de azért azt elvárnám révén, hogy a szüleim, mellettem álljanak hogyha normálisak a céljaim. De nem! Mert nekik soha semmi nem jó amit én kitalálok vagy elképzelek. Így lesz*rom konkrétan. Kedves Kérdező, nem könnyű, de túl lehet élni! Kicsit magányos a dolog, de nem a világ teteje. Hajtson az, hogy már csak azért is bebizonyítod! Persze ez csak egészséges mértékig hajtson!
2013. júl. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igazából sehogy. Nagyon jó lenne, ha legalább egyetlen ember lenne, aki mellettem áll... de azért valamire így is jutok.
2013. júl. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a családom sem támogat, kiben bízhatok? Egyedül magamban. Ha pedig csak magamban bízhatok, akkor bízom magamban, mert nincs más lehetőségem. Ez az egész ilyen egyszerű. Nem adhatsz fel valamit azért, mert valaki más máshogy gondolja. Még mindig ott vagy magadnak te, hogy támogasd magadat, és ha ez minden, ami maradt, akkor is elég.
2013. júl. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!