Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennétek ha az egész...

Mit tennétek ha az egész családotok titeket támadna ezért? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Úgy döntöttem, petesejt donor leszek.

Egy baráti pár küzd gyermektelenséggel, és én szeretnék segíteni nekik. A nőnek korai petefészek leállása van (29 éves) Anonim donor erre nincs, a rokonok közt nem találtak senkit (kései gyerek mindkettőjük).

Akik neten hírdetik, vagy messze laknak, vagy horribilis összegeket kérnek.

Én 23 éves vagyok, van egy lányom, akit imádok, ezért elképzelni sem tudnám, hogy valakinek ne lehessen része ebben a csodában.

Én elmeséltem tesómnak, aki meg véletlenül elkottyintotta anyánknak. Na itt elindult a lánc...

A nagyszülők konkrétan ordítva hívtak fel, hogy micsoda istentelenséget tervezek, mert biztos oka van, hogy nem lehet gyerekük, vagy csak jobban kéne próbálkozniuk.

Anyukám a dolog genetikai részén van kibukva, hiszen elméletben az én petesejtemből születő gyerek az ő unokája, de mégsem... Zavaros neki ez az egész, nagyon ellene van.

Egyszerűen nem úgy látja ahogy én.


2013. jún. 20. 21:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon nemes gesztus Tőled.

Viszont csendben kellett volna maradnod.

2013. jún. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%

Van ilyen, amikor a Rippel szülők hasonló történetéről volt szó én is elgondolkoztam ezen, és rájöttem, hogy én sem tudnám anyaként elfogadni más gyerekét ilyen szinte, hogy tudom biológiailag kié.

Szóval engem sem tudnál meggyőzni, perszenem is kell senkit meggyőzni.

2013. jún. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Legjobb lesz ha azt mondod anyádnak, hogy meggondoltad magad nem adsz petesejtet, viszont ha szeretnéd hat fül között odaadod a párnak a petét. Tényleg akkor ne mond el senkinek sem.
2013. jún. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

A kezeléstől tele leszek tűszúrásokkal és meg is hízom.

Ráadásul altatásban szívják le őket. Utána sokáig pihennem kell. Letagadhatatlan.

2013. jún. 20. 21:25
 5/13 anonim ***** válasza:
5%
Csendben tartani egy terhességet nem nagyon lehet, nagy lesz a has aztán kicsi és a gyerek hol van? Nem lehet eltitkolni de a kérdezőt sem kellene ezért leszólniuk főleg a családnak.
2013. jún. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%

# 5/5 Időpont ma 21:25


Ha nem érted, miről van szó, miért szólsz hozzá?

2013. jún. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Nyugodtan tedd meg, mert ha nem teszed, valószínű, hogy örökké bánni fogod. Ez nagyon megható és kedves gesztus tőled, nem értem, ezt miért nem díjazzák.
2013. jún. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%
Magyarországon ez így nem működik. Csak rokonnak lehet petesejtet adományozni, vagy teljesen anonim módon felajánlani, úgyhogy megnyugodhat a családod, ez nem fog menni.
2013. jún. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%

5-ös válaszoló: Nem a kérdező lesz terhes, tanulj már meg szöveget értelmezni.


Kérdező: Szerintem az a lényeg, hogy te hogyan érzed, és a párod/férjd mit szól a dologhoz.

Attól pedig nem kell félni, hogy elhízol a kezelésektől, mert sokan nem szednek fel plusz súlyt a hormonos injekcióktól. Egyébként a tűszúrás nyomait is csak az fogja látni, akinek konkrétan mutogatod a hasadat.

2013. jún. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%
Inkább büszkének kellene lenniük rád.
2013. jún. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!