Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nektek is széthullott a...

Nektek is széthullott a családotok felnőtt korotokra?

Figyelt kérdés
hát mert nekem kur.vára:D igazából anyagilag támogatnak is, de amúgy nem sokra megyek vele. non stop itthon vagyok, anyukám külföldön lakik vmi más pasival, apukám a barátnőjénél van, a testvéreimet utálom, de ők is engem, ők is más városban laknak. ebben az évben lettem 18, látszik, hogy "felnőttem":Dd vmi kis rendszer nem ártana, mert úgy érzem, hogy az összeomlás szélén állok.

2013. jún. 6. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Huhh. .az igen.. nekem szüleim váltak el, de a két családrészem viszonylag összetartóbb, ha akarok át tudok menni fater 2-3 testvéréhez, ő velük kijövök..
2013. jún. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem elváltak a szüleim, de amíg anyu élt, legalább volt összetartás valamennyire, mindig jártunk tesómékhoz stb. Mióta elment közülünk, apámmal egyszer beszélek egy hónapban, tesómékkal meg max. ünnepekkor találkozunk. Távolabbi rokonokat meg már nem is látogatunk.
2013. jún. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kábé igen. apum korán meghalt, egy édestesó bátyámmal gyerekkoromban és kamaszként elválaszthatatlanok voltunk, most úgy találkozunk szinte, mint jóismerősök. idejét nem tudom mikor hívott fel csak úgy. általában akkor szokott, ha a közös örökségünkkel van valami. van egy féltesóm, vele sosem voltunk jóban, pontosabban ő gyülől, én meg még arra sem méltatom, h viszonozzam. anyuvaljóban vagyok, meg lett egy új pasija (nem a húgom apja), vele is jól kijövök. aztán ennyi, saját családom van, nem sokára jön a baba. de azért én sem így képzeltem. sosem gondoltam volna például, h a bátyámmal ennyire eltávolodunk majd egymástól. igazi lelki társak oltunk, aztán jöttek a lányok és szó szerint "leépített"
2013. jún. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is, bár a szüleim még kiskoromban elváltak, a nagyszüleim neveltek. Pár éve apukám külföldre költözött, csak havonta látom, de a féltesómhoz és a mostoha anyukámhoz rendszeresen feljárunk párommal. A nagypapám is elhunyt 2 éve, mamám teljesen összetört... De ami leginkább fájt, az, hogy az unokatesóimmal is teljesen széthullottunk. Minden nap együtt voltunk az u.húgommal, nem telt el úgy nap hogy ne beszéltünk volna. Sokszor szóba jött, hogy egyszer megtörténik, elveszítjük egymást, de nem gondoltam volna hogy ilyen hamar bekövetkezik... Szó szerint, egyik napról a másikra szakítottam én meg vele a kapcsolatot, úgy, hogy azt sem tudja miért haragszom rá. A mai napig nem tudja, de nem is keresett 9 hónapja. Egy világ omlott bennem össze.
2013. jún. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hasonlóképp... anyám lelépet külföldre, apámmal nem tartom a kapcsolatot.
2013. jún. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
azért az nagyon kemény, kedves utolsó és kérdező, h ti otthon kuksoltok egyes egyedül egy lakásban... oké, h már egyedül lehet hagyni benneteket, de az nem biztos, h jó is nektek egyedül :-(. én egy ilyen srácot ismerek, akit az apja sosem látogatott, az anyja külföldön dolgozott, ő meg az anyai nagyanyjával lakott, míg gimibe járt, de az öreglány utálta nagyon. érettségi után kiment az anyukájához és most együtt élnek külföldön.
2013. jún. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem nemrég hullott szét,sajnos abból az okból kifolyólag,hogy édesanyám már nincs többé.
2013. jún. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk az ellenkezője történt. Több száz km költöztem egyetem miatt, utánna pedig a párommal költöztünk össze. Minket összehozott a távolság, előtte jóformán egymás haját "téptük"...
2013. jún. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!